Wpis z mikrobloga

super życie, ojciec wytrzymał trochę to już się #!$%@?ł. wziąłem psa i idę nie wiem gdzie przed siebie bo zostając w domu mógłbym mu łeb rozpier**lić. co miała w głowie moja matka wiążaac się z tą bestią to nie wiem, nigdy jej tego nie wybacze, serio osobowość tego „człowieka” mnie przeraża. to jest niesamowite jakich ludzi stworzył okres prl. ale zachciało się przygodnie skakać po k00tasie z czego powstała moja siostra to potem trzeba było szukać samca alfa co przygarnie dar w postaci bombelka. mam nadzieję, że jak kiedyś zdechnę i istnieje coś po drugiej stronie to nie spotkam się tam z tym prlowskim odpadem. dobrze że chociaż nie jest tak zimno to nie zmarzne aż tak szwendając się do tej 23/północy ale zaraz pewnie odezwie się objaw genetycznego #!$%@? czyli połamany kręgosłup nie pozwalający mi normalnie żyć. #!$%@? w to wszystko już mi się łapy z nerwow trzęsą. trzymajcie się w tych piwnicach a ja idę dalej w #!$%@? przed siebie bez celu byle dalej, nie mak już siły pchać tego życiowego wozka (nie nie mam s myśli)

#przegryw
magiczny_banan - super życie, ojciec wytrzymał trochę to już się #!$%@?ł. wziąłem psa...

źródło: comment_1645204517dEK6PRQE5hwvct70FV1aSp.jpg

Pobierz
  • 11
@magiczny_banan: Każdy swój wózek pcha, raz jest lepiej raz jest gorzej i tylko w serialach jest pięknie i optymistycznie. Starego zniszczył alkohol, jak wielu ludzi z PRL, przykra prawda. Skoro "wytrzymał trochę" to może jednak z tym próbuje walczyć. Ale Ty masz swoje życie i możesz nim pokierować. Trzymaj się.
@kaziu12: mam go pomagrywanego na dyktafonie w razie jakiejś totalnie krzywej akcji. Szkoda, że w dzieciństwie tego nie robiłem, przez te kilkanaście lat notorycznego wracania z roboty nafukanym miałbym jakieś dziesiątki godzin materiału. Puszczać mu nic nie zamierzam, bo to człowiek pozbawiony jakichkolwiek uczuć, emocji (poza nienawiścią) itd, nieskłonny do żadnej autorefleksji, osobowość skrajnie apodyktyczna, taki typowy wytwór prl ale w najgorszym wydaniu. Poza tym nie znam drugiej takiej osoby, która