Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ma ktoś z Was dekoder Canal+ box 4K? Czytam, że kiepsko obsługuje kanały naziemne, nie ma przewodnika po kanałach, ale można sobie doinstalować aplikacje live channels i wtedy jest ok. Jak z Waszego doświadczenia to wygląda? Czy łatwo irytująca się osoba nie będzie miała problemu z obsługą? Czy rzeczywiście nie da się zmienić kolejności na liście kanałów?
Urządzenie będzie jeszcze używane do HBO GO i YouTube. Istnieje może jakieś inne urządzenie, które ma DVB-T2 i sklep Play w takiej cenie?
#telewizja #dvbt2 #hbogo
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scorcc: kanały naziemne na live channel może być, nie jest to tak wygodne jak na normalnym dekoderze. Do Canal + potrzebny jest zasilacz do anteny. A reszta działa świetnie, YouTube ściągnąłem bez reklam. Mam jakiś czas już i nie zauważyłem żadnych przycięć. Polecam wgrać Wolf launcher
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scorcc: normalne dekodery mają zasilanie anteny wbudowane, ten niestety nie i u mnie potrzebyny był zasilacz. Może u ciebie będzie odbierać bez musisz próbować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scorcc: da się normalnie przełączać na live channel. Chyba na oryginalnej apce się nie da ale pewny nie jestem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ramone: znalazłem rozwiązanie: "Potwierdzam. Instalacja Wolf lunchera bez aktywacji Canal+ powoduje że można oglądać programy z oznaczeniem 18+"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nukey: jestem bardzo zadowolony. Żadnej przycinki jeszcze nie zauważyłem, 4k na Netflix, YouTube i HBO elegancko odtwarza. Ja mam wgranego wolflauncher zamiast tego stockowego, a był jakiś problem z tym, że jak w tv szedł jakiś film dla dorosłych to automatycznie włączała się blokada rodzicielska i nie dało się oglądać. Nie wiem czy już to ogarnęli. Możesz sobie poszukać wątku o tym dekoderze na forum satkurier. No i ciężko może
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pokojowej zrobionej z druta ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie wyszukało, na poprzednim dekoderze te wp.tv mi przerywało. Tutaj nie.
  • Odpowiedz