Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy też tak macie, ale mam coraz większa niechęć do oglądania jego filmów. Zero ciekawych treści, zero poszukiwań i fajnego kontentu tylko ciągła jazda bez celu, spanie sranie gotowanie i robienie z siebie wieśniaka już nie mówiąc o gadania z pluszowym gołębiem i głosem debila. Coś mocno się w głowie poprzestawiało jemu i jego żałosnemu bratu Gejmenowi. Bardzo lubię filmy z poszukiwań i to co robi Saper to czapki z głów. Szkoda że świnia ma takie zasięgi, a człowiek który robi to z pasja ma 5 razy mniej. Podsumowując trzymam kciuki za dalszy rozwój Sapera, a prosiak niech przemyśli swoje zachowanie.
P.s. Looknijcie na nowy film Gejmena uważa się za gwiazdę i celebrytę. Kurtyna.
#odyn
  • 13
@MajkelSkot: no wlasnie to boli, ze gosc, ktory merytorycznie i chyba pod kazdym innym wzgledem przerasta odyna kilkukrotnie, ma o wiele mniejsze zasiegi. Zdecydowany nr1 w tej tematyce na polskim yt. Gruby po prostu mial niesamowity fart, ze sie wstrzelil w temat w dobrym momencie, kilka clickbaitowych odcinkow, ktore mocno mu zasiegi wystrzelily, a dalej jakos poszlo i na tym dalej jedzie. Dodatkowo doklepie pare zlotych ze sklepu i mozna calymi
@MajkelSkot:
Polcam ostatni odcinek Olafa P. Ciekawy odcinek, plus zapowiedz nowego kanalu na YT. Cos czuje, ze bedzie sztos. Sapera lubie za merytoryczną wiedze oraz sposob jej przekazywania. U naszej gwiazdy z t4 kazda mala luska to ppsza, wszysyko co jest datowane przed prl to sredniowiecze. Juz nie wnspomne o jego przygotowaniach do wykopów. "Dzis jestesmy w lesie, znakdowac bedziemy glownie II Wś, chociaz licze na cos starszego. Nie wiem dlaczego
@MajkelSkot: Coś w tym jest, chłopaki nie udźwignęli ciężaru popularności i odkleili się od rzeczywistości. Nudę jeszcze da się znieść, bo takie życie, ale to jak Adam próbuje być 'zabawny' naśladując produkcje Walaszka już dawno przestało być śmieszne. Jednak nadal mam nadzieję, że Odyn się ogarnie.
@bareron: Po prostu na filmach stara się w profesjonalny sposób przekazać wiedzę, bez wydurniania się. Grając na live z Odynem w czołgi czy występując gdzieś na drugim planie jest wyluzowany przecież. Mega spoko gość.
@MajkelSkot: Odyn się wstrzelił idealnie w trend jak jeszcze prowadził ten drugi kanał "Dzienniki Odyna", z którego #!$%@?ł wszystkie filmy na rzecz filmów od Gejmena ze sklepu. Dzienniki oglądało się zajebiście do codziennego kotleta. Były i poszukiwania i pomidorki i zostawianie pierdółek. Ten kontent ludzie lubili bo wyświetlenia miał bardzo dobre jak na ilość subów i widać, że teraz próbuje wrócić do takich luźnych vlogów tylko, że wtedy bardziej się do
@MajkelSkot: Nawet w jego ostatnim filmiku widać tę niechęć do poszukiwań. Już szukał wymówek żeby nie iść na plaże bo może będzie padać. Sam nie wie co robić ale później zmienił zdanie pewnie było coś w stylu. #!$%@? ale mi się niechce ale zrobie to #!$%@?... Z takim nastawieniem to nic nie znajdzie ciekawego. On nic nie wie o życiu, poszukiwaniach, nawet nie wie jaką walutą się płaciło na Węgrzech. #!$%@?
@andref7:

Co bym zrobił na jego miejscu?

Zacząłbym od innego podejścia - wstawać o świcie, szklanka wody i robić poranny rozruch.

Później obfite śniadanie i jazda na poszukiwania.

na pewno wziąłbym rower co by nie być zależnym od przemieszczania się śmierdzącą T4- szczególnie po wąskich uliczkach we Włoszech. Fajnie można to relacjonować (patrz Michał Pater i jego trip rowerem)

Później powrót - fajny obiad, sjesta jakieś pół godzina i dalej na
@andref7:
Co do poszukiwan, jemu sie nie chce bo robi to pod publike, on osobiscie wolałby siedziec nad tamiza. Tam byl szczesliwy co bylo widac, tylko, ze widownia tego nie polubila, wiec adas jak tresowana malpka, ruszyla gdzie w wskazali mu widzowie w komentatzach. Seria z Włochy na podratowanie budzetu i ogien nad tamize.
Osobiscie mam gdzies jego "radosna" tworczosc YT. Za to cielawa jest sekcja komentarzy pod filmami. Kanał Odyn