Wpis z mikrobloga

Ciekawe to co się dzieje na rynku gal mma. 3 różne nisze. Fame będzie musiało wybrać w jakim kierunku iść, bo obecnie wybrali znani debiatanci, który palą i mało ćwiczą. Ani dymu, ani sport, ani to nie będzie ciekawe. Na Fame 13 to Pasut, Polak vs Ferrari, Ponczek. I tyle fajnych rzeczy
#famemma
  • 5
@el_chapo_2020: podobno mają dobrych analityków + 12 gal i mnóstwo danych. Więc strzelam, że prze następne 2-3 gale będą top1 i rekord za rekordem. Ale później może się pozmieniać jak Wysoka Liga zacznie ściągać zagranicznych ludzi. Walka dla Mini majka, walka dla Pashy (ktoś mocno znany z globalnego CSa?), rewanż Natsu vs Lexy. Skoro teraz mają 420-450k, a Fame 560k rekord to nie jest to ogromna różnica.

Ja jestem za tym
@camoo: ale właśnie High teraz Denis vs Alan, a na Fame 13 kto będzie dymił? Ferarri i kto jeszcze? Dymy będą podobne. Influ tak samo. Boje się, że Łysy Pan będzie za wszelką cenę chciał sportowych walk i stanie się to nudne
@takjestembordo: No HIGH ładnie siadło z Denisem. Wydaje mi się, że FAME będzie pewnie rozgraniczać, że może połowa karty stypa, a połowa dymy. Bardzo ciekawe jest to, jaką taktykę teraz obiorą. Drugą stroną medalu jest to, że popatrz sobie, jakich sponsorów ma FAME. Oni też w pewnym momencie musieli zrezygnować z wizerunku, jaki był na 1/2/3 edycji, żeby tych jeszcze lepszych sponsorów zdobyć. Nie zdziwię się, jak za jakiś rok będą