Wpis z mikrobloga

Paczkomaty wypakowują w niedziele? Zamówiłem coś z allegro, miało przyjść dopiero po niedzieli do paczkomatu, bo tak pisało na aukcji, ale przyszło jednak w piątek. Nie miałem kogo poprosić o odbiór paczki, ale kiedyś taką sytuację miałem podobną i po upływie 48h wieczorem w niedziele wieczorem udało mi się odebrać. Dzisiaj jednak dostaje sms o 15, że paczka wraca do nadawcy. Moja wina, że nie odebrałem(miała być pierwotnie po niedzieli), ale to jest masakra, że nie można jej odebrać w żadnym innym punkcie choćby te 2 dni dłużej. Dzwoniłem na infolinię inpostu, ale pozostaje w takim razie tylko kontakt ze sprzedawcą. Czy ktoś miał podobną sytuacje na allegro i szło się dogadać w sprawie zamówienia? #inpost #paczkomaty #allegro
  • 7
@sberatel: właśnie chciałem ją odebrać wieczorem, ale dostałem powiadomienie że wraca ona do nadawcy. Na infolinii mi powiedzieli, że odbierają teraz paczki cały tydzień i tak się mogło niby zdarzyć w co średnio wierzę. W aplikacji paczka zmieniła status na powrót do nadawcy i znikł mi kod QR. Mam go na meilu więc i tak podjadę, ale coś czuje że paczka się mogła z automatu zblokować w paczkomacie, bo Inpost uruchomił