Wpis z mikrobloga

@alenajpierwkawa: głos ciężko rozpoznać bo autotune rządzi w tej czołówce. W każdym razie jeżeli to Nana to jedna z gorszych decyzji produkcji. Dla mnie przekazywanie takiego przywileju i takiej szansy osobie, która jest okrutnie infantylna, nieempatyczna i należała do grupki z patologicznymi zachowaniami, gdzie szczuła z nimi jedna osobę, to jawne promowanie takich zachowań. Teraz będzie, że można się w programie znęcać nad kimś, można krzywdzić innych bo się będzie miało
  • Odpowiedz
@myszaa91: dzisiaj dopiero trafiłam może drugi raz na tą zapowiedź i moim zdaniem to Natka, ja tam Nany w ogóle nie słyszę - zupełnie inna barwa głosu, ewentualnie Karolina z HP3
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Ja to mam gdzieś co sądzi produkcja, ja wiem co widziałam w programie i w sumie to chyba też mam gdzieś jak Wiki zachowuje się po programie( jej sprawa,fakt czasami mnie irytuje,ale tak jak napisałas nikomu krzywdy tym nie robi). Produkcja nie reagowała na to co się dzieje taka prawda, więc dla mnie wybieranie do śpiewania czołówki HP 5 Natki czy Nany to porażka.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: no to teraz wiadomo,dlaczego ją tak pokazywali i pchali do finału.golden media,czyli teraz pracuje dla stacji tvn...swoich trzeba promować,najlepiej przez stringi z opalenizny...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz