Wpis z mikrobloga

@Banicjusz serio? W 7 klasie podstawówki miałem 7,1 I to nie był rekord. Rekord mial kolega z 8 klasy. 6,9
Miałem go pobic w 8 klasie, ale mialem kontuzję i na 2 lata przestalem biegac.
  • Odpowiedz
@tomen150 wielokrotnie powtarzany wynik. W tym na zawodach międzyszkolnych. Serio nie uważałem tego za rewelację. Dążyłem do 6,8

I to na żużlowej bieżni.
Na tartanie myślę, że spokojnie do urwania 0,2 s
  • Odpowiedz
  • 395
@ManWithOutNick @rraaddeekk Trzeba powiedzieć Białkowi żeby zorganizował w Poznaniu paraolimpiadę dla wykopków, to byśmy się zmierzyli na 60m, w piwnej mili, beer pongu, flankach, szachach dla debili i innych ( ͡º ͜ʖ͡º) pewnie by padło parę rekordów Polski.
  • Odpowiedz
@Banicjusz serio? W 7 klasie podstawówki miałem 7,1 I to nie był rekord. Rekord mial kolega z 8 klasy. 6,9

Miałem go pobic w 8 klasie, ale mialem kontuzję i na 2 lata przestalem biegac.


@rraaddeekk: Obecnie w Rzeszowie trwają Mistrzostwa Polski U18. Przed chwilą były biegi mężczyzn na 60m. Najlepsi mieli czasy nieco powyżej 7s. Więc podstawówkowe wyczyny Twoje i Twojego kolegi zostawię bez komentarza. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
W biegu na 60m najbardziej lubię to, że tam nie ma żadnej taktyki ani myślenia, po prostu biegniesz przed siebie najszybciej jak umiesz


@Banicjusz: Sugerujesz, że w biegu na 100 m jest inaczej?
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: Czy Ty właśnie się upierasz, że dzieci w podstawówce kręciły lepsze czasy na 60 m, niż rekordzistka Polski? XD I celowo ignorujesz nawet coś takiego jak błąd pomiaru skacowanego wfisty? XD
  • Odpowiedz