Wpis z mikrobloga

@xDyzio: Ehhh. Moze sprobuje. No stac mnie na buty. Ale te cholera pol swiata juz zwiedzily. Lubie je. Lekkie, wygodne przewiewne. Kupie sobie nowe ale nie w chinach. Chocbym mial w "roboczych" wrocic to nie dam im tu zarobic. Wrrr. #!$%@?.
@Niedobry: To nie jest wina bezbronnego gwoździa, który wyszedł był z podziemia. Powściągnijże ten brutalny, zwulgaryzowany jęzor słodki gamoniu, albo dzwonię na policję. Noga cała, nie ma powodu żeby sie drzeć jak opętany Prezes ginący pod kołami tuk-tuka. Za rogiem masz Generała-Wątrobę, podrzuć mu swoją szmacianą miłość trampkowaną, pozszywa, założy gips, dużo nie bierze, tyle co za 1/2ha pod avoka-plantację. Tyle to chyba masz. Jeśli nie, to rób zbiorkapl dla Niedobrego
@Niedobry: xdd, To po co po ciemku łazisz, jak nikt nie prosi. Ja sie tylko domyslam dokąd to te spacerki nocami ... ja tego tak nie zostawię. Już tu taki jeden był, co nocą na szkolenia chodził. Aż wychodził. I teraz musi zbiórkę robić na nie wiadomo co. Ogarnij się. Na przyzwoitych tagach nie klniemy, bo to by było już zdrowo #!$%@? język sprzeniewierzać ;) W PL mógłbyś gwoździa zaskarżyć, no