Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxseriesx #ubisoft #rainbowsix
masakra...
podczas gry zobaczyłem dwa czarne ekrany, na wideo nagrało się jako artefakty graficzne.
Po drugim wywaliło do ekranu, a po włączeniu gry dostałem plaskacza w mordę że mam bana na randomy bo...opuściłem grę...oraz oczywiście mój operator zaliczył zgodna (musi zostać odnaleziony).

nie dość że włączenie gry powoduje multi info że nie można się serwerów ubi dostać, to jeszcze gra się #!$%@?...
co jak co tego po konsolowym wydaniu się nie spodziewałem...

https://www.youtube.com/watch?v=HZQZV_1xCbM

Jestem zniesmaczony
Mam bana na godzinę...to nie pierwszy raz, możecie potwierdzić jak u was?
Chyba zwrócę te grę, o ile jest taka możliwość.
Dopłacę 60 za wersję na PC, tam nic się nie działo takiego...meh...
  • 8
@KaluHeHe: prosto, mając golda i wklepując na to gamepassa ultimate przekształca ci go w całości na gamepassa. Jeśli masz 16 miesięcy golda to na twoim miejscu kupił bym 7 dni kod ten z chipsow i wklepał, wtedy się zrobi 16 miesięcy gamepassa :D tylko że później ten myk możesz powtórzyć dopiero jak całkowicie gamepass wygaśnie, wtedy znowu golda kupujesz, tylko jak chcesz taniej to kupujesz turecki gold wychodzi około 135 zł
@KaluHeHe: no wiesz, ten sposób z przekształcaniem działa chyba od powstania gamepassa. Co do kodów z turcji czy innych regionów też działa od zawsze i nikt za to bana nie dostał, a sporo zaoszczędzić można.
Rok temu to każdy nabił za darmo 3 lata gamepassa bo kody ludzie za darmo bez limitu generowali. Właśnie te 7 dniowe kody to jeszcze pozostałości z tamtej promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°