Wpis z mikrobloga

#bitcoin #przemyslenia

Kurde powiedziałem sobie że nie zacznę się bawić w bitcoiny, litecoiny i tym podobne dopóki się w jakimś stopniu nie ustabilizuje. Ryzyka nie lubię, a póki co to jest hazard. Rano niecałe 500$ teraz 770$, a jutro być może 100 a może i 1000$

Chociaż nie powiem że takie coś kusi trochę.

Ale nie ze mno te numery BTC

#bitcoinowyjanusz trochę :P
  • 12
  • Odpowiedz
@arczer: Nie, ale wg mnie warto poczekać co się będzie działo dalej, bo teraz jest wokół tego zbyt wielki szum, co przyciąga dużo "świeżych" takich jak np. ja, a myślę że to też ma bardzo duży wpływ na cenę (dużo nowych "graczy") ;) przeczuwam, że w ciągu kilku miesięcy się to w miarę ustabilizuje, chociaż wahania będą zawsze większe niż w tradycyjnych walutach. Takie moje zdanie.

@waruiny: Myślę
  • Odpowiedz
@anybetter: Może i masz rację. Chociaż zobaczę jak to wszystko działa. Nie wiesz gdzie mogę znaleźć jakiś poradnik dla początkujących i na jakiej stronie najlepiej handlować?
  • Odpowiedz
@DownmiaN: (#) ja tam czytałem ogólne informację na różnych stronkach. Trochę też o graniu na giełdzie i psychologii tłumu.

A strony to różnie. Bitcurex ma szybkie wpłaty i wypłaty, ale stronka leży jak coś się więcej dzieje.

Mt gox stabilniej i ciekawiej ale za to na transfery się czeka.
  • Odpowiedz