Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Ale chłopie ja nigdzie nie napisałem, ze mam problem ze kupiłeś na promocji XD ale wy nie potraficie czytac serio. Napisałem ci chcesz to pij, ale mówienie ze picie co tydzień energetyka przez całe życie jest zdrowe toXD

https://yadda.icm.edu.pl/yadda/element/bwmeta1.element.psjd-648e4b7c-52c5-4f4b-baed-263e863648bf/c/MS_2017-2_05.pdf-1

Są skutki uboczne, picie raz w tygodniu tez potrafi uzależnić. Widac po twoim profilu ze energetyki lubisz. Ja ci tylko napisałem, że może to prowadzić do problemów zdrowotnych, a wy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ka4az: wiesz, że picie alkoholu jest niezdrowe? I nawet jeśli pijesz jedno piwo tygodniowo to może prowadzić do uzależnienia? A widać po twoim profilu, że lubisz piwo bo go szukasz w necie, więc pewnie pijesz o wiele więcej
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: 3 wpisy w ciągu paru tygodni to energetyki, reszty mi się szukać nie chce. Nie wiem o co się tak zesraliscie, ale ja nie mam czasu w życiu na kłótnie z randomami, trzymaj się i miłego dnia Mirku ;)
  • Odpowiedz
@Ka4az: No nie masz się do czego przyczepić debilu to do koloru nicka, esencja dorosłości hipokryto xD
Wygłupiłeś się i zamiast przyznać rację, że jesteś debilem to komuś zarzucasz, że czytać nie umie, bardzo dojrzałe, alkoholiku.
  • Odpowiedz
@ZarabianieNaMenelu: Ale z czym się wygłupiłem. Ze jak ktoś ma problemy z energetykiem to jest to niezdrowe? Wyzywasz od alkoholików kiedy ja nie pije XD esencja wykopu, turbo debile i dzbany. Pierwszy raz musze jakiegoś debila dać na czarnolisto, #!$%@?
  • Odpowiedz