Wpis z mikrobloga

@PrzegrywNaZawsze: środa ból głowy i uczucie lekkiej gorączki. Wieczorem dziwny ścisk w gardle i pojawiło się jakieś gówno, które trzeba odkrztuszac co jakiś czas. Czwartek temp od 37 do niecałych 38,5 ale niczym nie zabijałem. Ból głowy minal. Naprzemienne uczucie zimna i ciepła. Sen w ciepłym ubraniu pod kołdrą i rano jak nowonarodzony. Piątek lekki odruch kaszlu temp 36,6. Pojawił się ból góry pleców, dzisiaj już lekko odczuwany. Chyba to tyle.
@PrzegrywNaZawsze: Nie wiem co mam bo antygenowe negatywne cały czas. Różowej dwa pozytywne wyszły.
W piątek 37 cały dzień, sobota do 38 i lekki ból pleców, ibu 400mg wieczorem, dzisiaj 37,5 od rana, zero bólu, kaszlu, duszności..
Zobaczymy jutro co będzie.
Różowa 4 dni do 38 i objawy jak przy grypie. Na 5 dzień wszystko przeszło.
@PrzegrywNaZawsze: Nie wiem na 100% ale tydzień siedziałem z kimś, kto miał pozytywny (prywatny, domowy test). Jeden dzień miałem drapanie w gardle i katar, drugi dzień tylko katar. Temperatury nie mierzyłem (bo po co mi ta wiedza) ale mogłem w pierwszy wieczór mieć jakieś 37,5 albo po prostu byłem zmęczony, nie wiem. Nie ma się czym przejmować raczej.
@PrzegrywNaZawsze:
Czwartek, Piątek- kontakt osoba z pracy, zakatarzona, zaszczepiona
Sobota wieczorem drapanie w gardle, kaszel, stan podgorączkowy 37
Niedziela drapanie w gardle kaszel stan podgorączkowy 37 - 37,6, leki na gorączkę, zrobiony test antygenowy-negatywny
Poniedzialek brak drapania w gardle i kaszlu, gorączka 38-38,9. Wizyta u lekarza. Stan blisko omdlenia, ból mięśni
Wtorek gorączka 37,7- 37, ból mięśni
Środa brak gorączki, brak bólu mięśni, lekkie osłabienie, wieczorem ból karku
Czwartek, promieniowanie bólu
@wszystko_wiem: ja dziś zrobiłam test PCR i czekam na wynik. Testy lateral flow są negatywne. W sobotę obudziłam się z mega bólem gardła, doszły bóle mięśni (ręce, plecy, nogi, pod łopatkami) i dreszcze na wieczór. Temperatura około 37C a mega mnie telepało w nocy (dreszcze szczególnie od pleców) i tak jak u ciebie 'coś' się pojawiło w gardle przez co nie mogłam spać mimo, że kataru nie mam więc nie ma