Wpis z mikrobloga

Trochę późno na takie tematy ale dzisiaj się rypła nagle zmywarka na wynajmowanym mieszkaniu BEKO (din 5833) iż po umyciu zonk bo stoi woda na dole i brak śladów resztek w filtrze i też sprawa nagła bo nie było wcześniej problemów. Po uruchomieniu nowego programu różnica jest taka że buczy ale nie słychać tej pompy co na starcie zawsze wylewa wodę a po chwili dno już znowu w wodzie. Jedyne co mogłem dowalić jako noob w zmywarkach to wsadzenia nie przepłukanego naczynia po plackach ziemniaczanych i tam pewnie było trochę tej skrobi.
Pytanie czy jestem w stanie coś sam zrobić, zaglądnąć do tej pompy może coś się przytkało czy raczej serwis i nie bawić się w amatorkę i ile to kosztuje w dzisiejszym świecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#agd #zmywarka #pytaniedoeksperta #naprawiajzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
Mi pare razy pierdzielila sie juz whirlpool. Niby sypala jakimis bledami, ale to zawsze byla pompa/grzalka - sa w module i albo razem albo jedno czy drugie. Generalnie samemu nie da sie za duzo zrobic, poza wymiana, ale jesli myslisz ze cos sie zapchalo to raczej spokojnie dasz rade. U mnie te czesci były latwo dostepne po polozeniu na boku, od spodu jakis jeden panel i latwo sie wyciaga te pompe. Moze
  • Odpowiedz