Wpis z mikrobloga

Z e-sportem mam tyle wspólnego, że jak byłem mały to namiętnie grałem w Age Of Empires 2. Na Twitterze wyświetliły mi się posty Paszy, zauważyłem, że facet ma ogromnie duży fanbase wśród ludzi z zagranicy, do tego zebrał komentarze od wielu obcojęzycznych osób ze zweryfikowanymi kontami posiadającymi setki tysięcy followersów. Koleś jest faktycznie taką legendą w swoim fachu? Gdybyście mieli porównać go osiągnięciami w swojej dziedzinie do jakiegoś żyjącego polskiego sportowca to z kim? Małysz, Stoch, Zmarzlik, Lewandowski?

#highleague #esport
  • 10
  • Odpowiedz
@Bardamu: No jeżeli chodzi o osiągnięcia, no to razem z Virtusami najzdolniejszy polski zespół CSowy jaki nam się trafił, do tego przez kilka lat grali i wygrywali w tym samym stałym składzie. Pashe w sumie się lubi za jego charakter i otwartość, nadal się zachowuje jakby był zwykłym gościem, polecam jego niedawny wywiad na kanale sportowym
  • Odpowiedz
@Bardamu: Zwycięzca Majora w CS:GO, to tak jakby Polska zdobyła Mistrza Świata w piłce nożnej, poza tym po prostu zwykły gość, któremu nie odbiła sodówa do głowy od sławy i pieniędzy, zawsze prawdziwy, z poczuciem humoru, legenda polskiej sceny Counter Strike.
  • Odpowiedz
@Cziwares: skillowo byl przez jakis czas w top 10 zawodnikow swiata, natomiast popularnosc zawdziecza swojej osobowosci, chociaz skillowo zresztą też jego akcje są legendarne.
  • Odpowiedz
@Cziwares: Myślę że głównie przez swój charakter, nie można odmówić mu na pewno skilla bo nie byłby wtedy gdzie był topka HLTV, movementowo odbiegał co prawda ale ugrywał wiele ważnych rund które potrafiły zmienić tok spotkania. Znany ze swojego powiedzenie "YOU'RE NOT MY FRIEND, YOU'RE MY BROTHER MY FRIEND".
  • Odpowiedz
@Shutub No tak, tylko z Virtusami było tak że formę mieli bardzo niestabilną. Potrafili przecież grać gówno przez długi czas a nagle z bomby wygrać turniej. Dlatego według mnie ciężko porównać Pashe do jakiegoś sportowca. Lewandowski formę utrzymuje od dłuższego czasu
  • Odpowiedz