Wpis z mikrobloga

#wspolnykupon thread. W związku z burdelem pod ostatnim postem dotyczącym wspólnego kuponu, tworzę nowy.

Dla wszystkich zainteresowanych #bukmacherka: pod tagiem #wspolnykupon będziemy tworzyć posty dotyczące danego dnia/weekendu. W komentarzach do tych postów wpisujemy nasze typy. Każdy typ to jeden komentarz. Jedna osoba może wrzucić więcej niż jeden typ (ale bez przesady, wrzucamy tylko te najpewniejsze wg. nas). Następnie mireczki oceniają wszystkie typy poprzez plusy. Typy z największą ilością plusów to typy najpewniejsze wg. bukmacherskiej społeczności wykopu. :D

Jeszcze jedna uwaga co do naszych propozycji: chcemy zarobić a nie ryzykować więc proponowałbym odpuścić sobie wrzucanie typów w stylu 'ooo, tutaj bardzo fajny kurs 3,00, a może wejdzie'. Skupmy się raczej na niższych kursach. No chyba że faktycznie mamy value, to wrzucamy. :D

Możemy zrobić listę zainteresowanych, żeby za każdym razem Was wołać. ;P

--------------------------------------- Ten post dotyczy piątku 22.11 - typujcie! ------------------------------------------
  • 9
  • Odpowiedz
@czlowieki: miałem ostatnio zajęcia na uczelni (nie pamiętam jak się ten przedmiot nazywa). Wykładowczyni poprzez proste ćwiczenie udowodniła nam że praca w grupie znacznie poprawia skuteczność. Jestem przekonany że bukmacherki również się to tyczy. :P
  • Odpowiedz
@bartoneczek: to ja proponuję na bezpiecznie spotkanie Altach - Parndorf z pierwszej ligi Austriackiej. Mój typ, oczywiście czysta 1. Spotkanie rozpocznie się 22 listopada o 18:30. Skąd ten typ, myślę że szczegółowo wyjaśniać nie muszę. Spotkanie pierwszej drużyny ligi z drużyną która w tym sezonie pewnie będzie broniła się przed spadkiem. :)

Gospodarze absolutnie w formie, ostatnie pięć spotkań to trzy co najmniej dwubramkowe zwycięstwa (i to nie z outsiderami ligowymi), i 2 remisy na wyjeździe (z 3 i 6 drużyną ligi). Bilans gości to trzy zwycięstwa, remis i porażka, ale nie można brać tego na poważnie bo mecze rozgrywane były z najgorszymi teamami ligi.

Gospodarze przed zimową przerwą z pewnością będą chcieli utrzymać fotel lidera, co by w zimę grzał. :D Będą się bronić przed Kapfenburgiem który do końca rundy jesiennej ma dwa mecze u siebie - co prawda nie z łatwymi przeciwnikami, ale u siebie. Ostatnie spotkanie Altach też nie będzie łatwe, bo będzie wyjazdowe z czwartą drużyną ligi. Wniosek? Takie łatwe spotkanie trzeba jutro wygrać i koniec.
  • Odpowiedz
Wisła : Korona 1 @1,62. Moim zdaniem czystka jedynka. Kurs spadł z 1.75 i pewnie jeszcze spadnie. Wisła w w ostatnich dwóch meczach(wyjazdowych) zdobyła tylko jeden punkt, do tego słaby sparing rezerwistów z Trenczynem(5:0 w plecy) a teraz grają u siebie z Koroną, która co prawda z ostatnich dwóch meczy wyjazdowych przywiozła 4 punkty, ale wątpię by zdobyła twierdzę przy Reymonta, gdzie nawet Legia poległa. Smuda straszy, że niektórym się
  • Odpowiedz