Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z apki Bitcoin Libre? Codziennie można zakręcić kołem i dostać 5-5000 satków na LN. Gorąco polecam, jakby ktoś chciał to podam na priv swojego refa (dostaję wtedy kilka satków jak coś wygracie, wy nie tracicie nic).

Miłego piątello

#kryptowaluty
  • 23
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: to jest ogólnie portfel na lightning network (apka na telefon), raz dziennie można zakręcić i jakieś satki dostać, nie ma reklam, nie wiem skąd te satki biorą, ale mogę tylko potwierdzić, że satki dają i można je wysłać na inny portfel LN.

Uprawnień chyba zadnych nie wymaga dodatkowych
  • Odpowiedz
@jatylkonapiwo: Dzięki za info. poszedł ref. A tak od strony praktycznej ile na tym zyskałeś? Wysyłałeś już coś? Próbowałem zakręcić kołem i dostałem napis, że następne za 24h
  • Odpowiedz
@Hqtt: tzn tak - na niektórych telefonach koło nie działa.. u mnie np. nie jestem w stanie zakręcić :D Znam kilka osób, którym koło nie działa.. support "szuka rozwiązania", jak to mi napisali... Z Waszych refów udało się dostać dzisiaj 66 satków (2, 2, 12, 50), także dzięki wielkie :)

Wysyłać - wysyłałem dla testu znajomemu i bez problemu wysłało kilka satków, więc zakładam, że działa.. bubla bym Wam nie sprzedawał
  • Odpowiedz
@Hqtt: tzn jak nie dziala to w ogole sie nie kreci ani nie ma licznika. Jak masz licznik i dostales 0 satkow, to support mowil, ze mozesz byc na czarnej liscie za jakis scam wczesniejszy :P

Cytuję:

If you spin and win “0 SATS” - it means that your account or your IP might have been flagged for creating too many accounts or missing the captcha too many times, or there
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: @CzulyTomasz: @zielone_drzewo_hehe: @Dymass: @tomeks85: @Mokrysenhejtera: @czoko: hej, czuję się w obowiązku powiadomić, bo właśnie ze znajomym próbowaliśmy i coś nie chcą przechodzić transakcje na inne portfele LN... między użytkownikami Libre spokojnie przechodzą transfery, ale poza portfel coś nie... więc ostrzegam, być może jest jakis bug lub... scam (damn). Przepraszam wszystkich jeśli coś nie działa - nie miałem pojęcia (sprawdzałem tylko transfery między użytkonikami libre).
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: @CzulyTomasz: @zielone_drzewo_hehe: @Dymass: @tomeks85: @Mokrysenhejtera: @czoko: no niestety,
https://medium.com/@stefandiamante/bitcoin-libre-is-an-ethereum-wallet-and-a-scam-992e58aea40d
TLD:DR: Libre to jednak scam na ETH... sorry panowie, wydawąło się ciekawe, nawet gośc w artykule o tym mówi, ale jednak scam bezwartościowy.

(za to działąjące jest zebedee - jakby ktoś chciał info to dajcie znać :D można np. grać w CS:GO i zarabiać setki satków za to.)
  • Odpowiedz