Wpis z mikrobloga

ehh czemu ta Domagalik musi mieć takich dobrych gości!? (°°
bo trzeba przyznać, że trafiają jej się wybitni goście, jak dzisiaj Daniec, ostatnio Linda, na samym początku Joanna Jędrzejczyk, a i po drodze kilku fajnych było..

ale co z tego, jak ona wywiadu prowadzić nie potrafi, zamiast z gościa to robi z siebie gwiazdę i wszystko #!$%@?, nie dając rozmówcy dojść do słowa!!! ()

jak zobaczyłem Dańca na rozkładówce to aż mi się ciepło na serduszku zrobiło, bo wspomnienia z dzieciństwa wróciły i to ile radości dał ʕʔ
To był taki pierwszy #standup'er moich czasów.. ( )
ale gdy dojrzałem kto prowadzi, to aż się żal zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kanalsportowy #kanalbekowy #niechgadaja #marcindaniec
Marcinnx - ehh czemu ta Domagalik musi mieć takich dobrych gości!? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
bo t...

źródło: comment_1643916117W0GjZHiC6bBFiJ0MLcVaMM.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: albo kontakty, albo przychodzą na wzgląd wspomnień po dawnych, wspólnych imprezach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chociaż zdaje się Linda do Pazury nawet nie chciał przyjść, a u niej jednak się pojawił.. no ale kobiecie ciężej odmówić, szczególnie tak nachalnej xD no i może lepiej format mu podpasował..

ciezko sie slucha tej glupiej przerywajacej pidy

trzeba to jakoś przeboleć Miras (,)
  • Odpowiedz
@Marcinnx: Ja obejrze dopiero z odtworzenia, ale wiem ze ona jest bardzo tepa. Odnosnie Danca i sportu pamietam jego wystepy nt MŚ z Korei czy jakies wstawki bokserskie, zawsze go lubiłem :)
  • Odpowiedz
  • 16
@Marcinnx: wiesz, czemu? Bo mimo swojej głupoty, Domagalik jest dość znana w środowisku. Dużo bardziej niż borki, smokoskie i stanoskie. Taki smoku to może zaprosić sobie kłebo albo Fabijańskuego, A stanowski podrzędnych byłych piłkarzy. Domagalik ściągnęła petardy do studia.
  • Odpowiedz
wiesz, czemu? Bo mimo swojej głupoty, Domagalik jest dość znana w środowisku. Dużo bardziej niż borki, smokoskie i stanoskie. Taki smoku to może zaprosić sobie kłebo albo Fabijańskuego, A stanowski podrzędnych byłych piłkarzy. Domagalik ściągnęła petardy do studia


@Morfeusz_krul_stulejarzy: I wydaje mi się, że tylko z tego powodu ją ściągnęli do siebie
  • Odpowiedz
@Morfeusz_krul_stulejarzy: głupoty nie głupoty ma denerwującą manierę, ale przynajmniej ma więcej rigczu (małe er duże gie) niż wszystkie mejweniska. Nikt na poziomie nie bedzie prawdziwym kumplem takiego Borasa bo pod tym "prosty chlopak z Dębicy" kryje sie "pochodze z polski B i gówno miałem teraz mam kase i wpływy i jestem kimś". Śmieszne były te książeczki o buzzerze ale nie dziwi mnie że ona go lubi bo on przynajmniej może sobie
  • Odpowiedz