Wpis z mikrobloga

O looosie, zdecydowałem się dzisiaj rano, że przenoszę moją gównostronę firmową z gównohostingu do innego #hosting.
No i teraz sprawdzam opinie na internecie to nazwa.pl czy home,.pl mają strasznie złe opinie, a nawet widzę, że ovh ma kiepskie też O.o Nie liczę tutaj oczywiście sponsorowanych rankingów xD
W związku z tym mam #pytanie do Mireczków.
Czy jest jakiś stabilny o mocnej pozycji hosting który pomoże mi przy przenosinach i jeszcze żeby był skalowalny, gdyby mi kiedyś odbiło i chciałbym jakieś sklepy tam stawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możecie coś polecić? Bo z tagu niewiele się dowiedziałem, poza tym, że jest tu dużo firm, które pozakładały konta i udzielają się pod każdym wpisem xD
dziękuję i pozdrawiam oraz łączę wyrazy szacunku oraz inne
  • 17
@acidd: z nazwy zrezygnuj, bo nigdy nie możesz być pewnym, czy za miesiąc dwa nie wprowadzą opłaty za konkretny element infrastruktury i będziesz miał olbrzymie faktury (a już teraz mają olbrzymie stawki chociażby za domeny). Zenbox czy cyberfolks należą do H88 (przejmuja duzo firm hostingowych), poczytaj opinie jak wpłynęło to na klientów.
@Hostido_pl to założyciele dawnego Hekko, które miało dobrą renomę, ale zostało zjedzone przez H88 właśnie. @MyDevil przez wielu było
@acidd: Cześć! Zerknij również do nas w wolnej chwili na naszą ofertę domen i elastycznego hostingu SSD NVMe z dedykowanymi zasobami, którego plany możesz błyskawicznie zmieniać na wyższy/niższy za pomocą kilku kliknięć w Panelu Klienta, https://hostinguj.pl/hosting-ssd-nvme/ gdzie w przypadku wystąpienia takiej potrzeby do Twojej dyspozycji oferujemy aż 3 vCPU procesora Intel Xeon E-2136 oraz do 4 GB DDR4 ECC 2666 MHz i 200GB całkowitej powierzchni SSD NVMe, backupowanej w 2 niezależnych
@acidd: cześć, chętnie pomożemy Ci z migracją, mamy dość dużą rozpoznawalność jeśli chodzi o VPSy, a aktualnie uruchomiliśmy nową ofertę na hosting, która powinna spełnić Twoje oczekiwania.

Również mamy skalowanie na wypadek większego ruchu, tyle że my nie pobieramy za to opłat :)

W razie gdybyś miał więcej pytań, pytaj śmiało.
@acidd: Zamiast szukać informacji, najlepiej wyrób sobie sam opinię o hostingu, z którego planujesz korzystać! Zapraszamy do zamówienia na okres testowy usługi w naszej firmie. Docenisz całodobowe wsparcie, zarówno przez e-mail i telefon, a stronę z obecnego hostingu przeniesiemy bezpłatnie w uzgodnionym z Tobą terminie. Zapraszamy na https://www.nazwa.pl/hosting/