Wpis z mikrobloga

Witam, szukam fotel do komputera, żaden gamingowy - zwykły ergonomiczny. Wczoraj byłem w Ikei zobaczyć, bo dużo słyszałem dobrego o Markusie, ale o ile siedzi się na nim przyjemnie, o tyle nie ma za wielu regulacji i nie jestem przekonany czy będzie wszystko sie spisywać jak należy. Drugi który wpadł mi w oko to Jarvfjallet - też przyjemny, ma fajne regulacje, na mój wzrost też git, ale czegoś mi w nim brakowało. Macie jakieś propozycje? Budżet: 1000-1300zł.
#fotelbiurowy #fotel #komputery
  • 8
  • Odpowiedz
@RodowitySloik ja kupiłem futura 4s plus, jest duży, wiele opcji regulacji i dostosowania pod siebie. Jest ok, nie siedziałem na Unique Tune, więc ciężko mi coś powiedzieć. Ja kupiłem fotel z centrum krzeseł - można oddać fotel do 14 dni darmowo, więc możesz zamówić dwa i sam porównać.
  • Odpowiedz
@RodowitySloik trzeba pamiętać, że to fotel ergonomiczny. Siedzi się przede wszystkim zdrowo. Nie to, że jest niewygodny, ale łóżku wygodniej byłoby spać niż na tym fotelu :) jest to też fotel za 1000-1200. W fotelach z 5000-7000 tysięcy są jeszcze lepsze systemy, ale jako kompromis jakość do ceny dla ergonomicznego fotela to myślę, że jest spoko.
  • Odpowiedz