Wpis z mikrobloga

@ewolucja_myszowatych: zaglosowałem za zaostrzeniem. Chciałbym by pozamykali wszystko i wszytkich w domach. By stare pisowskie baby i durnowate pisowskie chłopy nie mogły iść do sklepu po wędlinę a leki były dla nich reglamentowane. By przedsiębiorcy i taksówkarze dostali szału a górnikom by zamknięto kopalnie. Wyjąłbym z szuflady specjalnie trzymany na takie okazje popcorn i pojechał na Wiejską by uprażyć go na płonących zgliszczach Sejmu
  • Odpowiedz
zaglosowałem za zaostrzeniem. Chciałbym by pozamykali wszystko i wszytkich w domach. By stare pisowskie baby i durnowate pisowskie chłopy nie mogły iść do sklepu po wędlinę a leki były dla nich reglamentowane. By przedsiębiorcy i taksówkarze dostali szału a górnikom by zamknięto kopalnie. Wyjąłbym z szuflady specjalnie trzymany na takie okazje popcorn i pojechał na Wiejską by uprażyć go na płonących zgliszczach Sejmu


@#!$%@?: guzik byś zobaczył i zrobił, bo sam byś
  • Odpowiedz
jak zapłonie to wyślę Ci zdjęcie jak stoję na jego tle


@#!$%@?: trzymam za słowo, jednak ja się tego nie spodziewam specjalnie daję mniej niż 5% szans na ten scenariusz. Jakby tym starym zgredom pozabierali emerytury to wtedy by do tego doszło, bo mohery to wredne i mściwe są( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frameceldick: jest to inwazyjny dla ciała test bez udowodnionej skuteczności w wykrywaniu wirusa nie mówiac o wykrywaniu przeciwciał. Mimo tego zaczyna być obowiązkiem w niektórych przypadkach.

Wyobraź sobie że w sklepie wisi zajęcza łapka którą musisz pomiziać sobie policzki żeby zrobić zakupy - ludzie uznają to za głupie ale rząd nagle robi z tego obowiązek bez podania dowodów na skuteczność. Po dwóch latach całe społeczeństwo stoi w kolejce do natarcia się
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych: Test na covid nie ma udowodnionej skuteczności w wykrywaniu covida? XD Dla mnie to tam się możecie nie szczepić, nie dawać hospitalizować, być przeciw lockdownom itd i nawet to rozumiem, ale mieć ból dupy o to że ktoś inny robi sobie test to jest sroooogi odlot. Jesteś przeciwny testom to ich sobie nie rób XD
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: może nie tyle sam test co warunki w jakich jest przeprowadzany, rzadko jest to wyizolowane środowisko i kazdy tam chucha i dmucha na wspólnej powierzchni, na tym teście lewicy to już w ogóle powietrze między wszystkimi się wymieszało więc jako cokolwiek ma tu być miarodajne?

I moge mieć ból d.. o czyjeś testy tak samo jak mogę mieć pretensje że sobie podcina własne żyły bo muszę za to płacić w
  • Odpowiedz