Wpis z mikrobloga

@cotyotymwiesz: no wiadomo, mogliby przecież wystawić 44 miliony ludzi, w tym emerytów i miesięczne gówniaki, którzy razem siłą woli zatrzymaliby nadlatujące Suki, Migi i Iskandery czy nadjeżdżające Armaty i T-90
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: odejmij emerytów, gówniaki i nawet niepełnosprawnych i biorąc pod uwagę wieeelki zapas zostanie z 10 milionów obywateli. To i tak 100 ludzi na 1 obcego żołnierza. Inna sprawa, że jakoś w innych wojnach nie widziałem, żeby starzy czy młodzi dostawali l4 z wojny, każdy się #!$%@?, bo tak chyba wyglądają konflikty
  • Odpowiedz
odejmij emerytów, gówniaki i nawet niepełnosprawnych i biorąc pod uwagę wieeelki zapas zostanie z 10 milionów obywateli. To i tak 100 ludzi na 1 obcego żołnierza. Inna sprawa, że jakoś w innych wojnach nie widziałem, żeby starzy czy młodzi dostawali l4 z wojny, każdy się #!$%@?, bo tak chyba wyglądają konflikty


@cotyotymwiesz: co ty o tym wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? wiesz o wojnie
  • Odpowiedz
@cotyotymwiesz: pew pew pew ludziki szczelajo w komputer, masz wiecej ludzikow czemu nie wygrywasz. az ciekaw jestem ile masz lat bo to doslownie przerazajace zdeka, jeszcze jakbys mial z 10 to moze bym to zorozumial
  • Odpowiedz
@hekktik: XD tak myślałem, jak przychodzi podać chociaż kilka argumentów to rozmowa się kończy


@cotyotymwiesz: ale jakich ty chcesz argumentów? xD
to nie rok 1914, i rzucanie sie granatami z okopów.
tu najpierw nadleci pare ruskich samolocików i dronów, zrobia swoje, i wtedy te 100tyśtyś kacapów wlezie, jak do siebie.
  • Odpowiedz