Wpis z mikrobloga

@silentpl: znaj różnicę

jak lubisz robić co robisz, good for you. Ale twoje zdjęcia pasują na instagram ew facebooka, gdzie ci ciotki napiszą "ale mój krześniak urus", "jaka śliczna z was para", "pozdrowionka z mielna", a nie na wypok, chyba, że wymyśliłeś, że to najlepszy sposób na promocję twojego kanału na yt, ale np mnie, i sądząc po większość wykopków, taka forma promocji nie przekonuje
k.....s - @silentpl: znaj różnicę

jak lubisz robić co robisz, good for you. Ale tw...

źródło: comment_1643789423eWVo6pGdXkYmRd72QgjsLF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@silentpl: i piszę to bez złośliwości, wrzucasz w #!$%@? zdjęć z miejsc, które zainteresują wykopków. Masz jakiś ten swój kanał na youtubie. Wywal wasze mordy ze zdjęć wrzucanych na mirko, w opisie zamieszczaj jakieś informacje skąd te zdjęcia, jakieś kopiuj wklej z wikipedii, link do youtube, a nie "śniadanko z żonkom" załóż swój autorski tag, i będzie się to o wiele lepiej prezentowało
  • Odpowiedz
@krizis: no to zerknij na me konto i zobacz że takie posty ledwie odrywają się od dna. Tag jest.

Jedyna konkluzja - jest mordeczka - są plusiki. Obecnie setka osób już się z Tobą nie zgadza i podoba im się ten content. Cóż. Pozostaje Ci dać mnie na czarno.
  • Odpowiedz