Wpis z mikrobloga

#xboxseriesx #xbox
jadę dzisiaj kupić używaną konsolę. Typek ma ją spakowaną, ale powiedział, że nie ma problemu z przetestowaniem. On pewnie jest wylogowany już. Czy mimo tego da sie sprawdzić, czy konsola nie jest zablokowana? To będzie jakiś komunikat od razu przy włączeniu? ktos coś wie? :) Na internecie dość mało informacji
  • 16
@maty666: ja nie wiem co robili 15 lat temu, ale skad informacje, ze konsole sa banowane za czity? i o jakich czitach piszesz? walhacka mozna se w halo zainstalowac czy myszke nielegalnie podlaczyc?
@maty666: super, ze znalazles mi zapis w regulaminie microsoftu, ktory pewnie posiada tez zapis co masz zrobic jak ufo odwiedzi swiat. co za absurd. od 10 lat sledze branze i nie slyszalem o banach na xboxie.
@Zbyszggo no to daj link do czegoś co potwierdza, że ktoś dostał bana na konsolę Xbox xsx, bo tak pisać to sobie można, też nie jestem wszechwiedzący ale ja o takim przypadku nie słyszałem, tym bardziej że nie da się w żaden sposób modować Xboxa one/series. Jedynie jakieś haxy w samym padzie, ale wątpię, że wtedy dają bana na konsolę.