Wpis z mikrobloga

Mirki ...Z cyklu ##!$%@? #azjaci małe " #coolstory " które mogło się skończyć bardzo źle dla mojej dziewczyny.

Obecnie nie ma mnie na Tajwanie, musiałem wrócić do Polski pozałatwiać parę uczelnianych spraw (zachciało się ciągnąć 2 uczelnię) co za tym idzie zostawiłem swoją lubą na miejscu.

Przez ten czas kontaktujemy się przez skype, e-mail. Wczoraj wracała pociągiem z Tajpej do Taoyuan (miejscowość obok).

W pociągu zaczął zaczepiać ją jakiś Japończyk. Wypytywał czy jest Koreanką? A może Japonką? A jak nie to skąd w końcu jest? Na to me dziewczę donośnym głosem, że z Tajwanu.

Facet dalej ją nękał, zobaczył, że na tapecie mojej dziewczyny widnieję ja i wtedy się zaczęło... " To Tajwańczycy Ci się nie podobają?? ". Padło parę dziwnych słów, było już ciemno, postanowiła uciec bo wyszedł za nią z pociągu.

Gdy myślała, że zgubiła go na dobre weszła do księgarni tak jak miała wcześniej w planach, szukać książki Wisławy Szymborskiej (spodobała jej się Polska poezja). Gdy znalazła książkę i po nią ukucnęła cała szczęśliwa nagle od spodu coś jej zabłysło. Okazało się, że facet z pociągu znalazł ją w księgarni, podłożył telefon pod jej spódniczkę i zrobił zdjęcie.

Dostał w twarz, moja poszła powiadomić pracowników księgarni, weszła na jej drugie piętro a koleś dalej za nią.

Pracownicy na szczęście szybko go zgarnęli.

W tym czasie ona nie wracała do domu już od 3 godzin a ja dostawałem siwych włosów bo miała rozładowaną komórkę.

Myślałem, że ocipieję.

Tajwan uchodzi za bardzo bezpieczny kraj a takie wybryki są bardzo surowo karane.
  • 22
  • Odpowiedz
@alfredbuzdygan: Najgorsza ta bezradność kiedy nie możesz się szybko pojawić w tej księgarni i wymierzyć sprawiedliwość. Koleś pewnie ma setki zdjęć na telefonie.
  • Odpowiedz
@jantarka: A mnie twoje zdanie na ich temat :) Skoro gówno ciebie to obchodzi to grzecznie ciebie poproszę o patrzenie na swoją dupę.
  • Odpowiedz
@luXyfer: Też chciałem zrobić temu zdjęcie !! Jak pierwszy raz to zobaczyłem to prawie się popłakałem ze śmiechu :D:D:D:D Jest cała seria tych plakatów. Dzięki ! :)
  • Odpowiedz