Wpis z mikrobloga

@stanleymorison: życie w Polsce i oglądanie obecnej sceny politycznej oduczyło mnie myślenia papierek z uczelni = inteligencja. Choć w przypadku tej organizacji to chyba ta cała katolicka otoczka to był zwyczajny oportunizm, przy pierwszej lepszej okazji 9 przykazanie dekalogu przestało mieć znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mówie tylko o wiedzy stricte prawnczej, doktoratu raczej za ładne oczy nie dostała, chociaż...


@stanleymorison: Znam pare osob z tytulem dr z prawa no i za inteligentnych ich wcale nie uwazam. Owszem, sa powiedzmg oczytani, maja jakas tam wiedze i posiedli zazwyczaj sztuke oratorska. Ale myslenie krytyczne j umiejetnosc wyciagania wnioskow raczej u nich slabo. A, no i w wiekszosci sa religijnymi konserwatystami. Coz za przypadek ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Znam pare osob z tytulem dr z prawa no i za inteligentnych ich wcale nie uwazam.


@PDCCH: No, to akurat wiarygodne kryterium.

A, no i w wiekszosci sa religijnymi konserwatystami. Coz za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PDCCH: W sumie nie przypadek, bo akurat dużo rodzin prawniczych ma wielopokoleniową tradycję w tym zawodzie, a wartości są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Kiedyś bycie konserwatystą nie oznaczało
  • Odpowiedz
@PDCCH: Ja też nie jestem konserwą, ale mój wujek jest lekarzem i jest ultra konserwą, który pracuje w przychodni i codziennie (SIC!) chodzi do kościoła, jego matka też była lekarzem i też była konserwą i tak dalej. Chodzi mi o to, że nadal zdarza się tak, że prawicowi są przedstawiciele takich zawodów jak prawnik czy lekarz, bo wiele rodzin przekazuje te poglądy z pokolenia na pokolenie. Ponad 100 lat temu, lewicowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak czytam neuropków twierdzących, że inteligencja wyklucza się z konserwatystami i że konserwatyści mają problem z przyswajaniem faktów.

Wy tak na serio uważacie, czy to jakiś zaawansowany trolling dla tzw. "beki"?

Bo jak na razie jeśli chodzi o chamstwo, bezczelne manipulacje, ignorowanie faktów, wycieranie sobie twarzy nauką i robienie kurtyzany z logiki, to domena głównie lewicowego aktywizmu. Do tego dochodzi coraz szerszy zamordyzm i szczucie ludzi na siebie.

Prawicowy aktywizm też nie
  • Odpowiedz
xDDD

@Jestem_Tutaj:
Nie jest 10/10, ale trochę mi zalatuje beka tym, że pewnie jest "średnia", gdy realnie spokojnie 80-90% kobiet wygląda gorzej.
Na szybko sobie przypomniałem z 50 moich znajomek to na serio, tylko z 5 wygląda lepiej.
Tak wiem, zaraz powiecie, że macie z 20 znajomych ładniejszych. Problem w tym, że wielu z was po prostu ZAPOMINA, jak wiele znacie pasztetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz