Wpis z mikrobloga

Znalazłem przyczynę braku dziewczyny. #!$%@? społeczne i aspolecznisc. Kiedy kumple po meczu szli na piwo. Ja zakładałem klapki i wracałem do domu. Kiedy były wyjścia w piątek wieczór. Ja siedzielem w domu i uważałem że to zle jest picie i jaranie trawy w towarzystwie. Dzisiaj wszyscy są w związkach. Ja Lvl28 jedynie tinder mi został. Widzę, laski po studiach. Lvl 27 mgr inż pani. I żyją w związkach z chłopami co na fabryce jebia. I mają się dobrze.

#chad #blackpill #tinder #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@Czikolachowski: Chłopie, wychodziłem na miasto z kumplami czy tam znajomymi. Piłem, paliłem i jadłem co dałem radę wypić, spalić i zjeść. Dzisiaj siedzę tak samo jak Ty, czyli sam, bez dziewczyny, który już nawet po pierwszym dniu korzystania z Tindera zwątpił w sens tej aplikacji dla takich ludzi jak my.
  • Odpowiedz
@Czikolachowski: zawsze należy od takich małych kroczków zaczynać. wiadomo, że takich sytuacji gdzie nie pyknie będzie sporo, bo tak to już jest i nie ma co brać tego za bardzo do siebie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Czikolachowski: Jeżeli masz już wygląd, to siedzenie na tym tagu to czyste marnotrawstwo. Codzienna dawka blackpilla, pomaga trzymać mirka w ryzach, żeby się nie zbłaznił i nie został nazwany creepem, kiedy mu się zrobi samotnie i zacznie poszukiwania laski. Ewidentnie powinieneś zmienić treści, którymi się otaczasz. W towarzystwie nie będziesz gadał o spierdoxach z wykopu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czikolachowski: Jak nie masz dobrych genow i zdjęć to nie korzystaj z aplikacji randkowych.
Niestety jest tam masa kobiet z wymaganiami z dupy i są #!$%@? przez spermiarzy i stulejarzy.
  • Odpowiedz