Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: w życiu bym nie pomyślał że są zegarki do tenisa. Mają co wytrzymywać. Oglądam sobie teraz final i widzialem ten zegarek już 2x na przebitkach z publiczności. Fanatycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d-Herblay: przyznam że nadal oglądam mecz - właśnie skończyłem 2set. Nie szukałem info o mechanizmach jeszcze ale temat mega ciekawy. Jak zobaczyłem zegarek pomyślałem że zwykły kwarc, bo co innego. Ale jak widzę ceny to raczej nie zwykły kwarc... Tylko co? Nie pamiętam Kirka który wrzuca mega ciekawe wpisy o zegarkach ostatnio - pamiętam że szukałeś pomysłów na tematy - to jest dobry pomysł wg mnie ( ͡° ͜ʖ
@d-Herblay @msta Dzięki za zawołanie, jest to ciekawy temat, ale niezbyt leży on w moim spektrum zainteresowań :). Chciałbym raczej pokazać rozwiązania stosowane dziś w 'popularnych' zegarkach, oraz ciekawe 'ślepe uliczki' w zegarmistrzostwie. Dodatkowo za motto wziąłem sobie 'Enjoy collecting', hasło którym Pieter Doensen opatrzył mój egzemplarz książki, na której opiera się moja kolekcja. Dlatego więcej będzie o zegarkach wyjątkowych, ale leżących w możliwościach finansowych przeciętnego Mirka z tagu :). Mam już