Wpis z mikrobloga

@Kononienko: Zamawiałem kilka razy i zawsze było w porządku. Teraz czekam na dostawę zamówienia złożonego przed świętami, które miało być wysłane w 33 dni robocze i obecnie ma status realizacji. Jakieś opóźnienia teraz rzeczywiście są, bo ludzie kupują duże ilości metali.
Jeśli chodzi o stan monet, u mnie nie zdarzyło się jeszcze, że coś było nie tak. Zamawiałem tylko srebro.
to jak wytłumaczyć negatywne opinie udkomumentowane zdjęciami na ich wizytówce w google? efekt skali?


@Kononienko: obczaiłem te negatywne komentarze ze zdjęciami i głównie ludzie narzekają na milkspoty na bulionówkach.
Każdy bulion po kilku(nastu) latach będzie miał milk spoty. Milk spoty pojawiają się z powodów niezależnych od dealera, to wina mennicy. Mennice się nie pierniczą w tańcu z bulionówkami, nawet Perth Mint, który słynnie z jakości monet tzw. premium wypuszcza bulionówkę australijski
trevoz - > to jak wytłumaczyć negatywne opinie udkomumentowane zdjęciami na ich wizyt...
@nielubiekalafiora: niespecjalnie mnie to interesuje kto go sponsoruje. Mógłby go nawet Comex sponsorować, ale jeśli nie klamalby na zaden temat to bym mu wierzył. Akurat te informacje które są w filmie można zweryfikować w kilkanaście minut dzwoniąc do dealerów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nielubiekalafiora: zamawiałem już wcześniej w tavex i widzę że sporo przepłaciłem. Nie spieszy mi się, mogę poczekać miesiąc czy dwa. Niepokoi mnie tylko to w jakim stanie przyjdą monety ale widzę że wykopki polecają sklep więc się zdecyduję.