Wpis z mikrobloga

@cebularz_szkorbutnikowy: Zdrowy psychicznie i świadomy człowiek ocenia rzeczy niemożliwe (jak np latanie bez żadnego sprzętu) na 0% szans więc nie podejmuje się ich. No dobra, niech będzie, że na to mam tyle szans co na pobicie rekordu Usaina Bolta. Teoretycznie to pewnie możliwe, ale w praktyce - wiadomo. Inaczej mówiąc: chęci do poprawy swojej sytuacji w przypadku gdy nie ma żadnych szans i perspektyw = cope.
  • Odpowiedz
@AntemuralePrzegrywitatis: Sam mam Ok. 200k do Oddania. Nauczyłem się z tym żyć i planuje upadłość konsumencka. Pracuje normalnie, wiadomo najniższa + koperta. W wieku 29 lat miałem za sobą rozwód i dwójkę dzieci( wiem wcześnie zacząłem ale to była miłość życia-aż się jakiś chad nie trafił). Jestem niski bo 172 i otyły. Stary jakbyś chciał pogadać pisz. Nie jestem Tobą ale zawsze wysłucham.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Jest Ok, mimo takich wad na brak dupeczek nie narzekam. Jednak już mam dość szlaufow do ruchania. Jednak zbudowanie relacji jest ciężkie. Nie jestem hipokryta wiec z samotnymi mamami próbuje. Ale jest dramat. Typowa p0lka to nadal p0lka. Prace mam fajna dobrze zarabiam. Jedynie długi mnie dołują
  • Odpowiedz