Wpis z mikrobloga

@zubek1990: A ty się nie ciskaj... Bo widać, że nie czytałeś innych wpisów, ponieważ nie zadawałbyś pytania o to, czy dalej można... (doładować konto przez). Mało tego, ostatnie wpisy mówią o możliwości zasilenia konta w inny sposób niż sprzedaż kluczy w Rosji i Turcji. ¯\_(ツ)_/¯
@Nikitikson: wszystko ok , ale nie mam czasu na zabawe w kupowanie i sprzedawanie kluczy , interesuje mnie konkretna metoda i tyle w temacie , nie szukam opcji aby przycebulic 5 zł na 200 zł , a pytam poniewaz moze ktos ostatnio doładowywal przez Mpay tak jak to mialo miejsce wczesniej :"pare miesiecy temu :" , bo jak kupie doladowanie za 150 zl i nie przejdzie to co z nim zrobie
@zubek1990: Rozumiem doskonale twój ból i pozostałych braci w Buenos. Tylko szkopuł w tym, że od miesięcy regularnie na tagu jest informacja, że tak już nie da się. Jeżeli koniecznie chcesz ten sposób, to niestety musisz znaleźć kogoś kto wyemigruje ci konto do Rosji lub Turcji. Argentyński dokument w tej chwili jest ciężarem pod tym względem. I ewentualna następna zmiana będzie tylko na gorsze. (,)
@zubek1990: konkretna opcja - potrzebujesz karty kredytowej, steam guarda na koncie oraz możliwość przyjmowania trade'ów. Kupujesz KLUCZE na marketplace.tf, obecnie najbardziej opłacalna opcja, w dodatku jeszcze na tym zarabiasz. Dodajesz klucze do koszyka, dokonujesz transakcji, czekasz na trade'a. Później sprzedajesz klucze, proste jak nie wiem co. A jeżeli myślisz, że jest to cebulactwo - owszem jest, bo w porówaniu na g2a, za 3k peso trzeba zapłacić 150 zł, a poprzez klucze,