Wpis z mikrobloga

@RabarbarDwurolexowy ehh miałem na chwilę kupiony origin access wtedy i grałem na premierę, gdyby tylko więcej pracy w to włożyli a nie robili na #!$%@? to by była naprawdę dobra gra jak na swój gatunek ale niestety zdechła chwilę po premierze. Klimacik był fajny, latanie tym mechem też, oprawa graficzna pierwsza klasa, tylko co z tego jak cały content się skończył po 10h gry XD
@RabarbarDwurolexowy: myśle ze warto ściągnąć dla samego zobaczenia świata oraz polatania sobie w skafandrze. Czuć różnice w wyborze kombinezonów. Tank jest ciężki wiec silniki grzeją się szybciej ale za to spadek z dużej wysokości może zadać obrażenia wroga. Po za tym świat jest martwy. Sporadyczni przeciwnicy. Fabuła napisana na kolanie. To nie tak wyglądało na targach E3 w 2016 roku. W 40 godzin można przejść wszystko i odblokować a potem już
@RabarbarDwurolexowy: Ukończyłem ponad roku temu i złe nie było. Jeśli lubisz gry tego typu to może będziesz dobrze bawił. Ta gra nie ma singla. Masz głównego huba, w którym wybierasz misje. Po wybraniu misji odpala się matchmaking, z tego co pamiętam chyba nie da się go wyłączyć/pominąć. Jeżeli nie #!$%@? żadnych graczy to zaczynasz misję w pojedynkę (ewentualnie może ktoś dołączyć do Twojej sesji w jej trakcie).