Wpis z mikrobloga

Tak przy okazji, zerknalem na te cale brytyjskie ecpu, tam też łapią przegrywów na podobnym stopniu upośledzenia. A właśnie, czy brał ktoś pod uwage taki scenariusz, gdzie jakaś społeczność nie specjalnie przepada za jakimś osobnikiem i by się go pozbyć zawiadamiają np mefedroniarza, by ten razem z bandą zjebów zniszczył człowiekowi życie? Co do tego że nigdy czatów nie zobaczymy, to chyba już nikogo nie dziwi.
#ecpu
  • 4
  • Odpowiedz
@Mack1987:
Jeśli ktoś ma możliwości i powód, żeby komuś zniszczyć życie to raczej użyje pewniejszych i bardziej wyrafinowanych metod niż nasyłanie jakiejś bandy dresów. Całe te ecpu to dresiarze chcący spuścić komuś #!$%@? za przyzwoleniem społecznym, jeśli ktoś nie jest upośledzony to raczej nie powinien się obawiać, da sobie z nimi radę.

Oczywiście tych ludzi, których dotyka działalność ecpu też szkoda (bo pewnie w większości to nie są żadni pedofile tylko
  • Odpowiedz
@r4do5: Masz racje. Tylko zastanawiam sie ile mozna z tymi dresami walczyć. Agresywne bandy panoszą sie po kraju i zachecają do linczu na ludziach dostatecznie pokrzywdzonych przez los. Jestem praktycznie pewien, że oni jak wyczują że nie są w stanie zdominować chłopa, to urywają kontakt. Myśle że jedynym sposobem by ich uwalić, to wyłapać na gg, czy gdzie te karyny udające dzieciaki siedzą i nagrać to jak sami wpadają we własne
  • Odpowiedz
@Mack1987: Myślę, że są bardziej pilne problemy, bliższe mojemu sercu niż banda dresów przebierająca się za Rutkowski patrol i prześladująca upośledzonych w swojej okolicy.
  • Odpowiedz