Wpis z mikrobloga

dopiero teraz widzialem ten filmik (no dziekuje wykopku ze nas zapoznales na gola klate z tym jakze zacnym filmikiem XD), eee tam normalny fjut, wydaje sie mniejszy bo major lezy (sam sobie na wlasnym sprawdz na jakiego wyglada gdy sie lezy a o ile jest dluzszy gdy sie stoi i jest miare prostopadly), fjut jak fjut, taki sredni ale tragedii tez nie ma. moze i sredni ale major jest stary, ewolucyjnie sie fjuty wydluzaja, kogo to dziwi ze 15 latek moze byc nie dosc ze od niego wyzszy to jeszcze miec 5cm wiecej?
#kononowicz #patostreamy
zreszta widac ze jakiegos miekiszona wali bez zbytniej emocji wiec tez nie byl w pelnej erekcji

wogle nie wiem z czego wielka afera, chyba bardziej reklama dla majora ze jeszcze moze xD
  • 22
  • Odpowiedz
@stara_szczota: czyli 12cm a taka "norma" to 6-7 cali czyli 15.24-17.78 czyli 3cm mniej niz 6cali i tak dalej, nie wiem jak jest teraz ale taki normalny babski wibrator to ma z 7 cali?

to ze teraz p0lki napalone na murzynskie paly po 25cm to nie znaczy ze 15cm nadal nie jest norma a 3 cm mniej to jeszcze tez nie kalectwo.

a glupie gadanie p0lek o tym ze nie czuja
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: normalna dlugosc NIE MOJEGO PENISA, tak samo jak NIENORMALNE CYCKI P0LKI ktore wygladaja jak 2 pryszcze na ktore nie trzeba nosic stanika. wez sobie linijke i zmierz ile to jest 12 cm, przy 7 calach juz sie uderza w szyjke macicy a nie kazda to lubi. politowanie to tylko do ciebie skoro nie znasz anatomii, pochwa nie jest wcale taka dluga, wlezie i 30cm no i co z tego? nie
r.....e - @kfiateknaparapecie: normalna dlugosc NIE MOJEGO PENISA, tak samo jak NIENO...

źródło: comment_1643117337oTqxP4m069opb1QymEtMUJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: ale napisałam 'XD' ze względu na to, że legendy o małym siurku majora są od dawna, a ty się zesrałeś XD
za duży penis jest zły, za mały również. a preferencje kobiet są różne, więc nie generalizuj, że p0lki mają jakieś nierealne wymagania bo się ośmieszasz.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: kwa zaraz ci 5 wyjdzie bo juz anatomicznie jest prawie niemozliwe bo by sie zaczal obsikiwac przy oddawaniu moczu XD w spoczynku musi byc na tyle duzy zeby zlapac go w reke zeby sie normalnie wysikac, tak najczesciej jest.

no nie masz zamiaru bo sie nie znasz ani na sexie ani anatomii, pewnie pierwszy raz model narzadow rodnych widzialas. no ale gadac glupoty to kazdy wykopek potrafi, gorzej jak trzeba
  • Odpowiedz
@stara_szczota: ale o co niby? ja mam male cycki albo 150cm wzrostu? po co wysmiewasz cos majac samemu braki?
kto powiedzial ze za duzy zly? po prostu to ze sie zmiesci to nie znaczy ze pochwa normalnie w spoczynku ma duzo wiecej niz ten penis majora XD

ile palcow wlozysz i jak gleboko? 2-3? na glebokosc 10cm?
  • Odpowiedz