Wpis z mikrobloga

Cześć, obejrzałem X filmów porównujących xsx do xss i dalej nie wiem. Jestem niedzielnym graczem "powracającym" do konsol i nasuwa mi się pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi: czy xss pociągnie DUŻE next genowe gry typu nowe GTA i uprzedzając smieszków: jestem zielony ale wiem, że nie znamy wymagań gta ale może ktoś siedzi i orientuje się czy nowe tytuły będą tam śmigać. Ze wszystkich porównań pomiędzy xsx/xss wyciągnąłem tylko wniosek, że nie warto jest dopłacać ~1k za takie różnice. Racja? A i jeszcze jedno, bo oczywiście w xss nie ma napędu - ceny gier w katalogu znacząco się różnią od pudełkowych?
#xbox #xboxseriesx #xboxseriess
  • 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@popek_ga: oczywiście że pociągnie - właśnie o to chodzi w konsolach, że wsadzasz płytkę (albo i nie) i działa. Po prostu możesz mieć mniej klatek, gorsza rozdzielczość, brak HDR ale gra będzie działać i, przynajmniej póki co, będzie działać płynnie. Prawdopodobnie z czasem to się zacznie trochę rozjeżdżać i to co za 4 lata na jakimś xsx pro będzie chodzić w 8k i 60 klatkach u ciebie będzie od czasu do
@popek_ga
1. Jak nie masz telewizora 4K to styknie
2. Pociągnie, ale możliwe, że 1440p będziesz mieć w 30 klatkach, a 1080 w 60 FPS
3.

DUŻE next genowe gry typu nowe GTA

Naiwne trochę, nowe GTA to będzie GTA V ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
4. Zależy. Po +- kilku miechach od premiery zdarzają się bardzo fajne promocje na pudełka, często nadarzy się jakaś inna okazja. Z drugiej
Nawet się nie zastanawiaj tylko bierz Xboxa Series X w series s nie masz napędu więc wszystkie gry będziesz miał cyfrowo czyli tak na prawdę żadnej gry nie będziesz miał na własność, pudełko zazwyczaj tańsze i możesz odsprzedać na olx i wyjdziesz na zero lub lekki minus.

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz Xboxa z jakimiś dodatkami za 2700+/- i jest to cena normalna, a jak ktoś czeka aż konsole będą kosztować po
@popek_ga: mam w domu S i X i jak bym miał wybierać jedną to jednak X bym brał. Niestety wadą S jest brak napędu i mały dysk, po za tym nie wiadomo jak z grami w przyszłości, będzie wszystko działać ale kosztem grafiki. Z zalet to chyba jedynie, że jest mniejsza i można ją łatwiej ze sobą zabrać gdziekolwiek.
nie warto jest dopłacać ~1k za takie różnice


@popek_ga: Oczywiście że warto, chociażby dla pojemniejszego dysku, a o napędzie i lepszej jakości gier nie wspominając.
Nie warto dopłacać jeśli ktoś gra tylko w fife albo ma TV 1080p i nie będzie zmieniał.
Ja bym się wstrzymał i dozbierał do series X. Pozostaje tylko kwestia fajnego zestawu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@popek_ga: Bierz Series X i się nie zastanawiaj. Potencjalnie Series S może być taką kulą u nogi Microsoftu i z 60 Fps 1080p będzie tam znowu 30 1080p.
Ewentualnie będą ciąć grafikę.

Jak chcesz grać w nowe GTA VI zakładając, że kiedyś tam wyjdzie to lepiej po prostu kupić Series X. Pod każdym względem ta wersja konsoli jest lepsza.