Wpis z mikrobloga

#w8 #windows8 #win8

Jak dlugo moze byc po instalacji przy pierwszym uruchomieniu getting ready? juz tam zaladowalo sprzet, a przygotowanie do uzytku trwa juz kilkadziesiat minut?

Ale dioda na lapku sygnalizuje, ze ciagle cos mieli tam procek czy nie wiem co :d ale pracuje :D do 17 czekac, a potem reset lub jak nie wstanie reinstalka?
  • 11
@AlfPaczino: ale potem juz hula ? czy to tak zawsze :D ogolnie powiedzmy ze ile tak moze to trwac? jeszcze 30 minut wiecej czekania to chyba powinno sie zrobic? a godzinka to juz chyba na pewno? czy czekac az nie przestanie mielic?

wczesniej na maszynkach wirtulanych z preview jakos szybciej to szlo :D
@Rad-X: juz po :D teraz reszta ustawien :D , ale mile zaskoczony jestem :D wszystko przekopiowalo do pliku old windows, i tam mam caly staff ktory myslalem ze bede musial przekopiowywac jeszcze raz :)
@porque: Btw: ten katalog Windows.old to tylko z poziomu konta administratora można usunąć albo z linuksa. Trzecia wersja to oczyszczanie dysku -> i wtedy usunie stamtąd WSZYSTKO. Ja wolę selektywnie samemu wyrzucić na początek cały Windows z Windows.old. Zawsze to pare giga a reszta rzeczy może się przydać
@Rad-X: wiem wiem, narazie robie sobie jezyk, a nastepnie przeniose wszystko co potrzebuje a potem wyczyszcze dysk, i cos czuje ze znowu problemy z karta graficzna beda :/
@Rad-X: a jeszcze mozesz powiedziec, jak w tym sklepie z aplikacjami wylaczyc blokade regionalna, zeby przeszukiwalo wszystkie aplikacje i wszystkie pokazywalo? :)
@Rad-X: ok ok, tylko ze ja wchodze w te ustawienia, i tam nim a nigdzie nic o tym co mowili tutaj wczesniej ludzie, jakies opcji czy szuka wszystkie aplikacje czy tylko w danym jezyku/regionie, nie mam czegos takiego ;/