Wpis z mikrobloga

Mirki, czy słuchawki Sony WH-1000XM3 z czasem się wyrabiają i trochę zmniejszają nacisk na głowę? Testuję od paru dni i trochę mocno naciskają ze strony uszu.

Mam porównanie ze słuchawkami bez ANC nausznymi (HyperX Cloud) i nie wiem czy po prostu wszystkie słuchawy z anc wywierają mocniejszy nacisk, czy to tylko kwestia tego modelu Sony.

#sluchawki #sony #wh-1000XM3 #wh1000xm3
  • 9
  • Odpowiedz
@Letoj: > to dwa różne typy słuchawek.
Masz na myśli porównanie z hyper X?
Sony mają mniej miejsca na ucho i bardziej dociskają, pewnie przez to też lepiej izolują dźwięki otoczenia.
  • Odpowiedz
@ale_typ: tak, HyperX są jednak bardziej "stacjonarne" i nikt w nich nie łazi na zewnątrz, mogą leżeć luźniej. Teraz mam Arctisy ale przerabiałem z 5 różnych modeli słuchawek gamingowych i zawsze leżały dużo luźniej (może oprócz qpadów QH90)
  • Odpowiedz
@Letoj: ok, czyli trzeba sie obyć z Sony i szukanie innych bezprzewodowych sensownych słuchawek do rozmów i najlepiej z ANC, które jednocześnie leżą luźniej jest bezcelowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ale_typ: Tego nie powiedziałem :P najlepiej idź do sklepu i pomierz, może bose qc35/sennheisery pxc/jabra elite 85h będą dla Ciebie wygodniejsze. Wybór jest spory
  • Odpowiedz
@ale_typ: Ja akurat swoje kupowałem za mile w worldshopie lufthansy i przymierzałem bose, sony i sennheisery - soniacze też dla mnie były najlepsze
  • Odpowiedz