Wpis z mikrobloga

@Mest666: już niedługo ( ͡º ͜ʖ͡º) było sprzedawać jak mówiłem , skoro nie kupowałeś wtedy gdy mówiłem , a przecież ty się brzydzisz tym co nie jest bitkojnowe

jak tam bitkojn , kiedy po 100 000 ? to chyba nie w tą stronę ?
@rysiekryszard: a to ciekawe ja całą moją rodzinę na BTC namówiłem bo miał być po 100 000 tak jak pisałeś.

przypominam ci że po raz kolejny doradzałeś żeby brać kredyty i pakować się na samym szczycie w ciągu ostatnich 4 lat
bo miał być po 100 000 tak jak pisałeś.


@theromanpolan: to coś źle zapamiętałeś, bo pisałem, że będzie po 100 tys. i napisałem nawet kiedy najpóżniej. Jeżeli twoja rodzina zakupiła btc, to może spać spokojnie.

Owszem, namawiałem na kredyty przy cenie 4 tys. $. Ten kto wziął kredyt może mi dziękować. Namawiam na kupowanie btc nawet po 50 tys. $ jeżeli to jest inwestycja długoterminowa.

No dobrze, wyjaśniliśmy już sobie sprawy,
rysiekryszard - > bo miał być po 100 000 tak jak pisałeś.

@theromanpolan: to coś ź...

źródło: comment_1642899321LxxxjDMYFJfrng4bDeUmCA.jpg

Pobierz
@rysiekryszard: pisałeś przy górce grudnia 2017 żeby kupować , razem z pawlo naganiałeś na zakupy na ewidentnej górce więc nie kłam że przy 4k coś pisałes bo ja naganiałem ludzi na zakupy w grudniu 2018 i wyśmiewałem wasze naganianie z końca 2017

chainlink bardzo dobrze , kupiony po 40 centów , sprzedany po 45 dolarów jeszcze zanim dostałem bana , to bedzie pare miesięcy od tego czasu ( ͡º ͜
pisałeś przy górce grudnia 2017 żeby kupować , razem z pawlo naganiałeś na zakupy na ewidentnej górce więc nie kłam


@theromanpolan: Owszem, sam wtedy kupowałem po 18 tys. $ na hold. Wystarczyło holdować. Dzisiaj nikt z tamtej górki nie jest stratny.

No dobrze, fajnie, że zarobiłeś na Chainlinku, ty na wszystkim zarabiasz. Problem w tym, że moja rodzina się mocno #!$%@? i chyba pomału muszę im zacząć tłumaczyć, że zostali z
Owszem, sam wtedy kupowałem po 18 tys. $ na hold. Wystarczyło holdować. Dzisiaj nikt z tamtej górki nie jest stratny.


@rysiekryszard: kek , nie dziękuje wolałem kupić na samym dipie w grudniu 2018 za 6 krotnie mniej ( ͡º ͜ʖ͡º)

jak kupowałem ether po 100$ w Grudniu to bitkojnowcy razem z tobą do kwietnia nadal czekali czy kupować czy nie ( ͡º ͜ʖ͡