Wpis z mikrobloga

#piwo #targipiwne #poznan własnie rodzice wrócili z Targów Piwnych i dostałem takie cudo. Dość ciemne, 6,3% vol. alkoholu, później zdegustuję. A co do samych targów (żeby nie było, że wołam poznań bez sensu), to nie polecają. Nie kilkuset, a kilku wystawców, i ogólnie nastawione na siedzenie i picie. Przynajmniej jak oni byli. To tyle. Wracam do nauki :)
m.....s - #piwo #targipiwne #poznan własnie rodzice wrócili z Targów Piwnych i dostał...

źródło: comment_p3SZZC56qPPfxZYryvvSviqPf6KzTUOz.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@xxxx: ja tak uważam od lat i wszystko gra :) Tego laptopa, na którym jem i piję mam już ponad 4 lata, więc trzeba po prostu byuć ostrożnym :D A jak chcę zjeść dosłownie na laptopie, to przykrywam go taką jakby pianką cienką, do tego kładę podkładkę do pisania (taką z klipsem), żeby talerz czy miska nie wciskały mi klawiszy, i spokojnie zajadam :D Chyba, że ja mam po prostu szczęście
  • Odpowiedz
@xxxx: pamiętam do dziś, jak jeszcze miałem jeden pokój z siostrą :D Taka sytuacja: wracam po cięzkim dniu szkolno-treningowym do domu, i jak zwykle chcę zasiąść do kopmputera. No to włączam, wszystko ok, ale coś nie mogę pisać. No to myślę, co z tą klawiaturą. I tak ja podniosłem, a z niej zaczęła się wylewać (nie ciec, wylewać) oranżada... Siostra mi sprawiła niespodziankę :)
  • Odpowiedz