Wpis z mikrobloga

@OSH1980: Neuropki to ludzie, którzy bez najmniejszej refleksji życzą innym śmierci, aby tylko osiągnąć swoje cele polityczne i światopoglądowe. Screeny z ich discorda dobitnie to ukazują
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: nie koluniu, nie z karmą. Karma to co innego. To jest znacznie szybsze i dopada Cię w obecnym wcieleniu. Zresztą #!$%@? mnie obchodzi jak na to się zapatrujecie. Ponosicie konsekwencje nie tylko za swoje czyny, ale i myśli oraz życzenia.
  • Odpowiedz
@Wanzey: Dopóki wiele ludzi mu ufa (31% zaufania społeczeństwa), dopóty życzę mu zdrowia. Śmierć polityczna za życia o wiele bardziej widowiskowa i dzięki temu nie będzie osób które będą chciały się wybić na Kaczyńskim, czy nawet podążać jego drogą polityczną.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: no ja sam Kaczyńskiemu nie życzę dobrze i mam nadzieję, że w jakiś sposób zapłaci za wszystko co robi, ale wprost życzenie śmierci to gruba przesada.
  • Odpowiedz
Takiemu śmieciowi trzeba życzyć jak najgorzej


@Wanzey: ale dla niego śmierć to żadna kara. Ludzie raczej życzą sobie jego śmierci, żeby przestał niszczyć to, co udało się z trudem zbudować przez ćwierć wieku.

Właściwą karą, jakiej mu życzę, jest zamknięcie w obozie pracy, chociaż w naszych warunkach to nierealne.
  • Odpowiedz