Wpis z mikrobloga

@xXx420xXx100L3J4: ten znaczek fejsa i gps googla są naciągane, natomiast wszystkie inne są ewidentne i znając te symbole wcześniej, od razu po zobaczeniu ikonek lata temu wiedziałem co reprezentują

co oczywiście nie oznacza, że google czy apple czczą szatana - bo te ikonki robili dla nich graficy, którzy się interesują symbolami zwykle ;)
  • Odpowiedz
@GhostTrick: Chrome ma również w logo kamerę internetową. Wtedy gdy powstawał takie kamery były. GPS ma w oku księżyc i jest w formie pineski dlatego oko jest odwrócone ale przedstawia to samo co grafika obok. Mimo wszystko widać na czym się wzorowano.
  • Odpowiedz
@MondryPajonk: w Ameryce na każdym kroku można zobaczyć symbolikę masońska bo byli założycielami tego kraju poza tym są legalna ogranizacja działająca w każdym kraju
  • Odpowiedz
@MondryPajonk: To działa tak samo jak np dostrzeganie twarzy w satelitarnych zdjęciach innych planet. Ludzki mózg jest zaprogramowany na dostrzeganie tego co zna i co dawało mu przeżycie w dawnych czasach np innego człowieka albo drapieżnika. Teraz to samo służy do teorii spiskowych - zabawne czym się staliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo te ikonki robili dla nich graficy


@GhostTrick: Tak, jak robię logo za piwo to klient też zazwyczaj nawet nie pyta co ja tam namalowałem.

No ale: w przypadku korporacji to działa zupełnie inaczej (pierwsze logo może być nieprzemyślane, tworzenie kolejnych to długi proces.
  • Odpowiedz