Wpis z mikrobloga

Mirki, stoję przed wyborem kontaktów, włączników itd. Która z firm ma największy wybór? Np. Berker ma kontakty z USB, a Simon 10 już nie. W jednych mam możliwość wyboru 2 wejść SAT, a w drugim już nie. Które wybrać najlepiej?
#remontujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@spoxman: widziałem legrand niloe ładny, ale nadal wydaje mi się, że nie ma wszystkiego co bym potrzebował. "Schneider Asfora" też ładny ale strasznie tani - jakościowo to pewnie gówno
  • Odpowiedz
kontakty z USB


@bambuka: lepiej sprawdz sobie parametry tych usb. Zakladam ze to np. do ladowania telefonów. Szybkie ladowarki teraz maja po 30-50W, z tego gniazdka masz 1.2A czyli 6W. Telefon bedzie się ładował sto lat. I jeszcze takie gniazdko kosztuje 200zl - absurd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bambuka: Nie warto isc w gniazdka z USB w mieszkaniu. Co innego jak chcesz montowac je w publicznym miejscu do uzytku przez innych. Maja niskie moce i nie widziałem żadnej wspierającej quick charge.
  • Odpowiedz
@ms86 słyszałem, że fajny bajer, ale u teściów ledowe żarówki mrugają gdy są wyłączone. Musiałem dokupić jakiś element, chyba kondensator
@ThorPL rozumiem, dobrze wiedzieć!
@Nethiu dzięki, na pewno sprawdzę
  • Odpowiedz