Wpis z mikrobloga

@kijana: ja tam wole nie przyjść i nie oglądać... kibicowanie Słowacji niby jest zabawne sytuacyjnie, ale to i tak żal i to spory. Niestety w piłce sobie nie radzimy i nie zaczniemy póki lewy i reszta się nie ogarną i nie zaczną grać normalnie. Ja tego nie rozumiem, skoro lewy w bvb wymiata, wpada tutaj i ma przypadkowy spadek formy wraca i znowu gra na najwyzszym poziomie to cos tu jest
Hej ale już wczoraj miałeś chłopaków z Ekstraklapy


@Rohnin: No faktycznie, Lewy, Błaszczu, Mierzejewski, Sobota... nie pamiętam kto tam grał jeszcze. I nie mówię, że z ekstraklasy mają być, ale we Włoszech gra kilku polaków chociażby. Nasza defensywa leży od kilku lat, tutaj nie ma opcji trzeba coś zrobić, ale atak też ssie. Po co nam napastnik który nie potrafi nic zrobić bo nie chce mu się uwolnić spod krycia a
@PanKara: Miałeś Olkowskiego, Kosznika, Kamińskiego, Jodłowca. Potem Robaka. Jedyny który COŚ pokazał to Brzyski.

A po takim gadaniu, że Lewemu nie chce się uwolnić to mnie szlag trafia. Gość biega po całym boisku, nawet bierze się za rozgrywanie. Przestrzeń pomiędzy 2 linią a napastnikiem u nas to jest dobre 40m. Wiadomo, że w tym meczu nie grał Klich który jest jedynym rozgrywającym w naszej kadrze i jakoś mu to wychodziło ale