Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Linijkarz_z_Lotusa: Jeśli nie potrzebujesz do jakiejś pracy czy coś to lepiej dać sobie spokój ze składaniem pecetów. Rynek jest już praktycznie martwy dla zwykłych hobbystów i nie widać żadnych szans na poprawę. Jak mój stary pecet do gierek odejdzie na emeryturę to pewnie się przerzucę na PS5, bo nie ma innego wyjścia.
@Trybun_Plebejski: Zawsze chciałem mieć mocnego PCta, przez brak floty zawsze miałem słabego. Używam komputer do grania głównie, ale w okresie zimowym to mój główny wypełniacz wolnego czasu, chce złożyć kompa żeby mi gry przez następne 10 lat się odpalały.

Ale nie spieszę się, może coś potanieją karty do lata to wtedy kupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Linijkarz_z_Lotusa: Chciałbym żeby coś potaniało ale na razie nie chcę mi się w to wierzyć, nikomu nie zależy na lepszych cenach, w tym samym producentom. Jak coś się już trafi na aukcji to i tak nie masz szans dorwać produktu, bo boty zawsze będą pierwsze. A wydawanie 6k na kartę, która przecież nie jest tyle warta, to dla mnie absurd.
@Trybun_Plebejski: Gdyby tak jeszcze na PS5 można było instalować mody, zmieniać opcje graficzne, było pełne wsparcie klawiatury i myszy, można było edytować zdjęcia i filmy, łatwo przeglądać neta, ogólnie, żeby był Windows to pewnie sam bym się przerzucił ale PS5 i Xbox w sumie też tego nie ma a w dodatku nawet ekskluzywami już nie przyciąga PS5, bo te zaczęły wychodzić na PC.