Wpis z mikrobloga

Co za bezsens. Od samego początku człowiek był sceptycznie nastawiony do tej całej "pandemi" i nie chciał się szczepić itp. Było ok. 3 miesiące temu musiałem się ukłuć bo problemy w pracy bez tego itp (kierowca w międzynarodówce). Zaszczepiłem się. Po 3 miesiącach od szczepienia - dwie dawki pfizera i co.... Covida złapałem. I po #!$%@? się człowiek szczepił? Żałuję tej decyzji. #szczepienia #covid19
  • 11
  • Odpowiedz
@Burned: Generalnie to bym się nie szczepił. Nie że jestem jakiś anty ale nie chciałem. Trochę przez wykonywany zawód to zrobiłem po serio za granicą są z tym mega problemy. Nie w każdej firmie jest możliwość wykonania testu i dla świętego spokoju dałem się ukłuć, żebym mógł normalnie pracować.
  • Odpowiedz
Po 3 miesiącach od szczepienia - dwie dawki pfizera i co.... Covida złapałem. I po #!$%@? się człowiek szczepił? Żałuję tej decyzji.


@Ricx: Brawo, dałeś zarobić koncernom, które mają rządy w kieszeni. Właśnie dlatego pytam covidian ile dawek jeszcze zamierzają przyjąć aż im się to znudzi, bo covid już z nami zostanie i nic nie da się z tym zrobić:
hetman-kozacki - > Po 3 miesiącach od szczepienia - dwie dawki pfizera i co.... Covid...

źródło: comment_1642335214c4QYl4WMDgENUXiISmspds.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: Widzisz problem jest tego typu że nie chciałem ... serio. Ale normalnie nie idzie pracować bez tego gówna ;/ i jak najbardziej masz rację. Teraz już po ptakach albo zdechnę albo się wylecze :D
  • Odpowiedz
@Ricx: Ale szczepionka nie chroni przed zachorowaniem, tylko chroni przed ciężkim przebiegiem choroby. Czyli się szczepiłeś a nawet nie dowiedziałeś dokładnie po co xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ricx: No ale mi chodzi bardziej o to, że z Twoją wiedzą na temat szczepionek jest to że się nie możesz zarazić xD Ja nie neguje, tylko uświadamiam xD
  • Odpowiedz