Wpis z mikrobloga

@DoktorWojna: Kwiii psiakobus kwii reflinki kwii serwer metina kwii. Zebrałby się wersówki i oskarki konopa i chyba stąd ten hejt xD typy co nie kupiły z jego reflinka się #!$%@?ą, bo gdzieś trzeba wylać swoje żale
  • Odpowiedz
@BurmistrzKosmosu: najglupsze jest szukanie dramy przez niektorych o serwery prywatne metina. Zaden gracz metina nigdy by sie do tego nie przyczepil, tylko jacys debile co szukaja dramy gdzies gdzie jej nie ma. Gram od 2010 w metina i gdyby nie prywatne serwery to ta gierka upadlaby dawno temu, bo gameforge(wydawca metina na europke) mialo #!$%@? w metina. A to, ze serwery po jakims czasie sie zamykaja/powstaja kolejne edycje danego serwera
  • Odpowiedz
@nammah: @nammah: Najgłupsze jest to, że nie masz pojacia, o czym piszesz. XD Widać, że bajdurzenie nitrozyniaka z wardęgą Ci starczyło, a już w pierwszych minutach nitro przyznaje, że pliki serwerowe wyciekły, czytaj serwery twórców zostały shackowane, a pliki źródłowe serwerów wykradzione. Korzysta ze skradzionych plików gry, zarabia na tym niemałe pieniądze, okrada w ten sposób twórców, a druid nie widzi w tym żadnego problemu i to jest największy problem. Czy tak jak w przypadku loga Wersow kontaktował się z wydawcą gry, czy serwery są legalne, czy nie? No proste, że nie bo to jego przyszły rywal w Fame MMA.

Twoje tłumaczenia, jak i nitrozyniaka są do dupy. Tak samo można powiedzieć zrobiła Wersow, wzięła logo z internetu, twórca miał gdzieś Polskę i nie był tutaj popularny, a dzięki Wersow ludzie w Polsce go poznali. A jej widzowie wiedzą, że logo jest z internetu i to akceptują kupując jej produkty. Fajne wytłumaczenie nie? XD Taki sam poziom.

Nie interesuje mnie, że gierka dawno by upadła, a nitro na białym koniu ratuje świat metina 2. Skoro wydawca ma w dupie Europe, to można go okradać? Skoro w Polsce nie mamy TacoBell, to można zrobić, #!$%@?ć całe logo, design, produkty i
  • Odpowiedz
@nammah: Ja nigdy w metina nie grałem więc nie znam sprawy i nie komentuje a Sylwester jak wspominał to raczej był Tibijczykiem więc pewnie nawet nie wiedział jak to tam się ogarniają sprawy
  • Odpowiedz
@xRyjek: A czasem metin nie jest grą darmową? Bo jeśli nie to pewnie połowa graczy by "okradła" twórców z plików. Już nawet nie mówie ze raczej nie trzeba mieć specialnej licencji za możliwośc zakładania serwerów od twórców. (chyba ze się myle jak tak proszę o link). Po za tym nie zdziwiło by mnie jeśli praktycznie wszystkie serwery były pirackie XD
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: Gra jest darmowa a twórcy zarabiają poprzez sprzedaż przedmiotów na serwerze. Nitro zabiera im ten zarobek, tworzą własny serwer ze skradzionych plików. Nie jest to jak w przypadku np Minecrafta czy CS;a gdzie gracz płaci za grę, a własny serwery może otworzyć za darmo.
  • Odpowiedz