Wpis z mikrobloga

@today: yassssssss girl!! Gratulacje! My juz oblewalismy na #wykopiwolondyn w listopadzie bodajże, ale zawsze to kolejna okazja, jakbyś chciała wpaść do Lądka :D

Gratulacje, duma roz****dala mnie jak Vienia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podnosisz benchmark na tym tagu, a tym samym zamykasz buzię mizoginom!
  • Odpowiedz
  • 2
@today GRATULUJĘ!!!! ( ʖ̯)( ʖ̯)( ʖ̯)

@Euthymol Spokojnie, najpierw muszę skończyć te studia, co mam xD A kto wie, co potem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: pracuję od maja w firmie zajmującej się konsultingiem w materiałach. Zajmujemy się optymizacją materiałów i procesów dla różnego rodzaju klientów, ale też mamy wewnętrzne i publicznie fundowane projekty. Ogólnie praca ciekawa, każdy dzień jest inny, ale trochę śmierdzą januszexem i jak tylko zdobędę trochę więcej doświadczenia to zacznę się rozglądać za inną robotą.
  • Odpowiedz
@romek898: A właśnie ostatnio ze znajomymi gadaliśmy o tych #!$%@? studentach. Typiara miała już 4 poprawki tego samego egzaminu. W nocy przed kolejną (i ostatnią przed wylotem ze studiów) pisze: 'mam Covid'
- '#!$%@? nas to boli, możesz poprosić o deferal, ale egzamin jest jutro'.
- 'Nie nie, ja napiszę' ( otwarty egzamin trwający 24h, którego w tej formie nie zdała już 4 razy).
Administracja napisała, że nie poprosiła o
  • Odpowiedz
@nilfheimsan: @Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: w UK egzaminatorzy po obronie wysyłają plik z sugerowanymi zmianami do pracy - może to być wszystko od literówek i przecinków, przez zmiany w wykresach/tabelach (bo im się ta linia nie podoba), poprzez np proszę podać to w %, molach i średniej ważonej, dodawanie dodatkowych referencji, rozwinięcie myśli lub dopisanie całych paragrafów. U mnie to głównie były małe zmiany, ale np zmiany w wykresach, literówki, i
  • Odpowiedz
@today: a ok, koncze doktorat w PL, i tutaj jest raczej zasada ze jak juz wydrukujesz i wydzial wysyla recenzentom to juz sprawa zamknieta. potem na obronie oczywiscie daja liste poprawek, przecinkow itp. ale nie slyszalem zeby ktos wprowadzal
  • Odpowiedz