Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że w polskich sklepach quest 2 jest droższy niż na stronie oculus.com

Czy jest jakieś ryzyko lub różnica między tym co jest np. na mediaexpert a na oculus.com?

różnica jest gigantyczna bo na oculus.com wychodzi okolo 1650 zł a w polskich sklepach jest to 2000-2200

#quest2 #oculus #oculusquest2 #virtualreality
  • 6
  • Odpowiedz
@Gucu55 kupowałbym w oficjalnym sklepie oculusa.

Masz wtedy też możliwość skorzystania z programu poleceń za co wpadnie Ci 30$ do wydania w sklepie oculusa. Nie każdy polski dystrybutor jest sklepem partnerskim i wtedy promocja nie obowiązuje co przerabiałem niedawno. Jakbyś był zainteresowany szczegółami to daj znać.
  • Odpowiedz
@Gucu55:
W najlepszym razie tylko i wyłącznie przepłacisz.

W najgorszym jest ryzyko, że kupisz Questa z dystrybucji przeznaczonej na inny region. Możesz mieć wówczas problemy z realizacją gwarancji producenta i zostajesz wyłącznie z rejkojmią polskiego sprzedawcy. Np x-kom robił (robi?) takie wały i sprowadza Questy z UK == dostajesz brytyjską ładowarkę i w/w problemy jak jeden z użytkowników mirko - poszukaj w archiwum tagu.

Radzę kupić ze strony oculusa lub któregoś
  • Odpowiedz
@Gucu55: Kupuj od oculusa, sam musiałem oddać swój na gwarancje i było bez problemów, napisałem do supportu, wysłali mi etykiete na paczkę, wysyłka na ich koszt. Spóźnili się wymianą, cały proces trwał ponad miesiąc bo było to w październiku gdzie nie można było kupić nawet nowego modelu bo braki w magazynie. W zamian za czekanie dali mi ww sumie 50 USD w ich sklepie.
  • Odpowiedz