Wpis z mikrobloga

@Koner1391: Od kilku lat nie kupiłem w markecie niczego w kasie normalnej, tylko zawsze samoobsługowa. Mają ustawić skaner mordy przy kasie, który będzie sprawdzał czy mam maskę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyAbazur nikt sie was szury nie boi, po prostu nikt nie ma ochoty na kolejne lockdowny, ktore sa nieuchronne przy tak glupim antyszczepionkowym spoleczenstwie

@maniek_g: w społeczeństwach które są wyszczepione w 90% albo lepiej na nowo są lockdowny i rekordy zakażeń. Jaki masz na to kontrargument covidiaku?

Czekaj czekaj... aaaaa żaden ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XDDDDD
@vin42 ale ja uwazam, ze lockdowny powinny byc tylko dla debili antyszczepionkowcow ( ) nie mam ochoty tego znosic przez was, dlatego jak najbardziej wprowadzac kontrole paszportow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42 ale ja uwazam, ze lockdowny powinny byc tylko dla debili antyszczepionkowcow ( ) nie mam ochoty tego znosic przez was, dlatego jak najbardziej wprowadzac kontrole paszportow

@maniek_g: a no to wszystko jasne, możesz śmiało nazywać się nazistą, furher byłby dumny
()
@vin42 oj wy glupie szury, to wy tak naprawde prowadzicie do segregacji. nieszczepione glaby zajmuja miejsca na oddzialach w szpitalach, nie tylko covidowych. przez was ktos mial planowany zabieg, nie moze sie do tego szpitala dostac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniek_g:

oj wy glupie szury, to wy tak naprawde prowadzicie do segregacji. nieszczepione glaby zajmuja miejsca na oddzialach w szpitalach, nie tylko covidowych


A kosmici też są w tej baśni?