Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #przegryw #blackpill
Zastanawia mnie co musi czuć taki stulejarz wysyłając hajs streamerce. Ja rozumiem że miło jak osoba która ci się podoba da ci trochę uwagi, ale żeby wysyłać pieniądze? To jakby samemu sobie mówić że jest się bezwartościowym śmieciem. Podczas gdy inni ludzie znajdują miłości oni oglądają jakąś dziewczynę i dają jej hajs.
  • 12
@harold97 no ale kurde, jak można aż tak przesadzić ja miałem taką "idolkę" i skończyło się tak że mam ją w znajomych na fb, coś tam jej napiszę ona odpowie i generalnie to jest spoczko, a nie dałem jej ani grosza i nie dam bo się szanuje i ją.
Poza tym w co oni wierzą o tej miłości, że ta streamerka w końcu ich wybierze i przyjdzie mu do domu i będzie
@GrimmjowJeagerjack: Ostatnimi czasy mimochodem badałem nieco pod kątem socjologicznym i psychologicznym zjawisko simpienia. Tutaj w dużej mierze działa owczy pęd. Środowiska simpów składają się z ludzi określonego typu, a oni stanowią społeczny dowód słuszności dla kolejnych. W takim środowisku wszyscy simpią i jest to norma środowiskowa, co daje przykład bezmyślnym jednostkom jak postępować. A że większość społeczeństwa to bezmyślne barany idące za tłumem, to i w przypadku potencjalnych simpów wielu daje