Wpis z mikrobloga

menel obrał dobrą taktykę teraz. Obiecał że nie będzie już robił celów na konkretne rzeczy. Za to nagle zaczął zasypywać widzów swoimi problemami. A to auto szarpie bo cewka do wymiany, teraz to łożysko huczy mu w kole, a jak łożysko to i klocki będzie musiał wymienić. Halski łyknie pewnie ten przekaz podprogowy i może nawet nagrodę dostanie za top donejtora miesiąca - o ile będzie top donejtorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 23
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: jareczka problemy ograniczają do mówienia tego co chce sobie kupić, gdzie chce jechać albo na co wydał ile pieniędzy. Miał pracę to mógł pracować. Właśnie teraz by mu wypłata wpłynęła. Nie musiałby płakać przed kamerą że wydał na coś 500zł i dlatego nie popłynie do Szwecji.

@WulkanizatorOponMozgowych: pójdę twoim tokiem myślenia, więc ty też nie musisz wysyłać donejtów dla Olgierdano a na wpisy o nim również tracisz swój czas
  • Odpowiedz
@Koyanaruu: wykopku jestes nikim wiec sie nie odzywaj XD nawet obrazic nikogo nie mozesz typie piszesz jakies wysrywy o jajkach XD masz 5 lat ze o swoich jajeczkasz piszesz XD lol, dawaj od k i ch to bedzie miala co usuwac moderacja a tak to se mozesz wiesz XD
@gagarin_kosmonauta: no i? kwa chlopie, po ch ty sie uczysz tego na pamiec gdzie jareczek chce jechac? kogo to obchodzi? niech
  • Odpowiedz
nie osmieszajcie sie ludzie, kto was nauczyl tego zeby zapamietywac o innych bzdury XD o mnie tez pewnie wiesz jakies glupoty, po ch to nie wiem, jakbys mnie spotkal to bys wolal za mna albo sie osmieszal?

idz krzyczec za jarkiem ze do szwecji nie pojechal XD
  • Odpowiedz